Barová židle Gel-R-Sgb

Barová židle Gel-R-Sgb
-25 %
Barová židle Gel-R-Sgb
Barová židle Gel-R-Sgb
Barová židle Gel-R-Sgb
Barová židle Gel-R-Sgb
Barová židle Gel-R-Sgb
Barová židle Gel-R-Sgb
Běžná cena s DPH 6 804 Kč 5 103 Kč 4 217 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +680 Kč
Přeji si vynést do patra +136 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódGel-R-Sgb AS SAZZáruka5 let
Součástí tohoto produktu je:
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Gel-R-Sgb je kovová barová židle s plastovým sedákem a opěrákem v několika barevných odstínech. Židli je možné doplnit barevným podsedákem. Podsedák eliminuje chladný efekt plastového sedáku a zároveň funguje jako prostiskluzová podložka a také chrání materiál sedáku před nadměrným opotřebením.

Barva PodnožeAS - hliníkový lak jemný
Barva SedákuSAZ - styrenakrylnitril azurový
Hloubka56
Šířka44
Výška105
Výška sed.65

Italské barové židle disponují tak jako ostatní italský nábytek přidanou hodnotou, kterou je vždy design. Pohodlná barová židle musí ale splňovat daleko více kritérií, které oceníte při každodenním používání. Tedy pohodlnost, kvalitu použitých materiálů a zpracování.

Barové židle do kuchyně představují v domácnosti krásný doplněk a možnost jiného posezení s přáteli tak trochu stranou. Výběr barové židle zákazníci většinou podmiňují ostatním nábytkem v interiéru. Pokud jste se rozhodli pro nákup barových židlí, je mnohdy dobré se podívat, zda se vyrábí i ve stejném designu židle jídelní. V případě, že máte propojenu jídelnu s kuchyní, vytvoříte tak harmonický celek. I přes velký výběr barových židlí je nutné konstatovat, že takovýchto celků je o poznání méně, než samotných barových židlí. I přesto byste si u nás měli být schopni vybrat takovou barovou židli, která bude lahodit vašemu oku i peněžence.

Až budete objednávat barové židle do kuchyně nezapomeňte, že standardní výška sedáku barové židle je 75 cm (65 cm typ counter). Z ergonomických důvodů je proto posezení u barového pultu nejpohodlnější, pokud jeho výška je do 110 cm.

Více informací »Zabalit
PopisO barovkách