Barová židle Gel-Sgb

Barová židle Gel-Sgb
-25 %
Barová židle Gel-Sgb
Barová židle Gel-Sgb
Běžná cena s DPH 7 659 Kč 5 745 Kč 4 748 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +766 Kč
Přeji si vynést do patra +153 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódGel-Sgb AS SVEZáruka5 let
Součástí tohoto produktu je:
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Kovová barová židle s plastovým sedákem Gel-Sgb. Jedná se o nižší variantu barové židle, výška sedáku je 65 cm. 

Barva PodnožeAS - hliníkový lak jemný
Barva SedákuSVE - styrenakrylnitril zelený

Italské barové židle disponují tak jako ostatní italský nábytek přidanou hodnotou, kterou je vždy design. Pohodlná barová židle musí ale splňovat daleko více kritérií, které oceníte při každodenním používání. Tedy pohodlnost, kvalitu použitých materiálů a zpracování.

Barové židle do kuchyně představují v domácnosti krásný doplněk a možnost jiného posezení s přáteli tak trochu stranou. Výběr barové židle zákazníci většinou podmiňují ostatním nábytkem v interiéru. Pokud jste se rozhodli pro nákup barových židlí, je mnohdy dobré se podívat, zda se vyrábí i ve stejném designu židle jídelní. V případě, že máte propojenu jídelnu s kuchyní, vytvoříte tak harmonický celek. I přes velký výběr barových židlí je nutné konstatovat, že takovýchto celků je o poznání méně, než samotných barových židlí. I přesto byste si u nás měli být schopni vybrat takovou barovou židli, která bude lahodit vašemu oku i peněžence.

Až budete objednávat barové židle do kuchyně nezapomeňte, že standardní výška sedáku barové židle je 75 cm (65 cm typ counter). Z ergonomických důvodů je proto posezení u barového pultu nejpohodlnější, pokud jeho výška je do 110 cm.

Více informací »Zabalit
PopisO barovkách