Barová židle Sinte-S

-70 %
Barová židle Sinte-S
Běžná cena 5 001 Kč
Vaše cena 1 499 Kč s DPH
U Vás do 5ti dnů
U Vás do 5ti dnů
100 Kč
s DPH
150 Kč
s DPH
Produkt nebyl hodnocen
Součástí tohoto produktu je:
PopisO barovkáchPotřebuji poradit

AKČNÍ CENA NA POSLEDNÍ  3 SKLADOVÉ KUSY!!! Barovou židli Sinte-S v provedení podnož hliníkový lak a sedák dřevěný wenge můžete nyní zakoupit za 1499,- / kus. Na tyto poslední skladové kusy neplatí doprava zdarma, je možné si barové židle vyzvednout na našem showroomu v Pardubicích, nebo je možné je zaslat přepravní službou za 350,-.

Velice moderní barová židle Sinte-S s kovovou podnoží a praktickým madlem v opěradle se hodí ke každému barovému pultu. Kostra této židle je velice subtilní a proto nezaplní příliš malý prostor kuchyně. Sedák (skořepina) židle, je vyroben z bukové překližky, mořené na wenge nebo můžete mít sedák plně lakovaný bílým lesklým lakem.

Barva PodnožeAS - hliníkový lak jemný
Barva SedákuWWEN - dřevodekor wengé
Záruka2 roky

Italské barové židle disponují tak jako ostatní italský nábytek přidanou hodnotou, kterou je vždy design. Pohodlná barová židle musí ale splňovat daleko více kritérií, které oceníte při každodenním používání. Tedy pohodlnost, kvalitu použitých materiálů a zpracování.

Barové židle do kuchyně představují v domácnosti krásný doplněk a možnost jiného posezení s přáteli tak trochu stranou. Výběr barové židle zákazníci většinou podmiňují ostatním nábytkem v interiéru. Pokud jste se rozhodli pro nákup barových židlí, je mnohdy dobré se podívat, zda se vyrábí i ve stejném designu židle jídelní. V případě, že máte propojenu jídelnu s kuchyní, vytvoříte tak harmonický celek. I přes velký výběr barových židlí je nutné konstatovat, že takovýchto celků je o poznání méně, než samotných barových židlí. I přesto byste si u nás měli být schopni vybrat takovou barovou židli, která bude lahodit vašemu oku i peněžence.

Až budete objednávat barové židle do kuchyně nezapomeňte, že standardní výška sedáku barové židle je 75 cm (65 cm typ counter). Z ergonomických důvodů je proto posezení u barového pultu nejpohodlnější, pokud jeho výška je do 110 cm.

ZabalitVíce informací
Potřebuji poraditzavřít
Váš email:
Telefon:
Předmět:
Váš dotaz: