Jídelní stůl Bond-160

-2 %
Jídelní stůl Bond-160
Barva Podnože
SBI
SBI - styrenakrylnitril bílý
SBI - styrenakrylnitril bílý
SNE
SNE - styrenakrylnitril černý
SNE - styrenakrylnitril černý
Barva Desky
LBM
LBM - bílá matná
LBM - bílá matná
VB
VB - sklo extra bílé barvy
VB - sklo extra bílé barvy
VNO
VNO - sklo černé barvy
VNO - sklo černé barvy
Jídelní stůl Bond-160
Jídelní stůl Bond-160
Běžná cena 54 037 Kč
Vaše cena 52 957 Kč s DPH
U Vás asi za 2-5 týdny
U Vás asi za 2-5 týdny
150 Kč
s DPH
500 Kč
s DPH
Produkt nebyl hodnocen
PopisJídelní stoly
Jídelní stůl rozkládací Bond-160. Podnož je z styrenakrylnitrilu. Stůl je rozkládací o 2x50cm.
Šířka160
Hloubka90
Výška76
Rozložení+50+50
Barva PodnožeSBI - styrenakrylnitril bílý
Barva DeskyVNO - sklo černé barvy
Záruka5 let

Stolování je velmi důležité pro každou rodinu a ani v dnešní uspěchané době, bychom na tuto tradici neměli zapomínat. Jídelní stůl má funkci nejen stravovací, ale odjakživa se u něj schází celá rodina. Jídelní stůl je tedy velmi důležitou součástí každého domova. Skladem máme mnoho variant jídelních stolů všech možných provedení. Obecně platí, že šířka jednoho místa u stolu by měla být alespoň 60 cm na osobu. Tedy minimální rozměr stolu pro čtyřčlennou rodinu by měl být alespoň 120 x 80 cm. Ovšem jako nejstandardnější rozměr je možné označit velikost stolu 140 x 80 cm.

Součástí detailu produktů je fotogalerie, kde jsou prezentovány jídelní stoly a židle společně, ve snaze představit nejvhodnější kombinaci jak je navrhl designer výroby. V našem katalogu najdete skleněné stoly, jídelní rozkládací stoly, moderní jídelní stoly, ale také často požadované jídelní stoly velké, stoly levné ale i luxusní. Všechny stoly jsou vyrobeny v Itálii. Mohlo by se zdát, že modely stolů jsou víceméně neměnné, ale i v tomto segmentu nábytků lze pozorovat jeho vývoj. Tak jako u židlí, i u stolů přichází s moderními materiály posun v designu a stylu.

Při nákupu stolu je kladen důraz na jeho provedení, velikost a cenu. V případě, že si zařizujete celou jídelnu i s kuchyní, je dobré si již od počátku zjistit, jaké budete mít možnosti v tomto směru. Není výjimkou, že jako zákazník máte kuchyň v méně běžném dekoru či moření a již těžko sháníte jídelní stůl a židle. Proto je dobré mít představu o stolu a židlích již od samého počátku. V případě, že nejste příliš limitováni cenou a prostorem, je vhodné vybírat stůl větší, případně rozkládací.

ZabalitVíce informací