Jídelní stůl Lock

-2 %
Jídelní stůl Lock
Barva Výrobku
LBI
LBI - lak lesklý bílý
LBI - lak lesklý bílý
WNCA
WNCA - dřevodekor ořech americký
WNCA - dřevodekor ořech americký
WRNA
WRNA - dřevodekor dub přírodní
WRNA - dřevodekor dub přírodní
WRSB
WRSB - dřevodekor bělený dub
WRSB - dřevodekor bělený dub
Jídelní stůl Lock
Jídelní stůl Lock
Běžná cena 29 101 Kč
Vaše cena 28 518 Kč s DPH
Na externím skladu, dodání do 2-4 týdnů
Na externím skladu, dodání do 2-4 týdnů
150 Kč
s DPH
500 Kč
s DPH
Produkt nebyl hodnocen
PopisJídelní stolyPotřebuji poradit

Dřevěný jídelní stůl Lock vhodný pro velkou rodinu. Stůl s velkou stabilitou. Jednoduchý a přece pro náročné. Tento stůl je specifický širokou plochou nohou, které jsou ozazeny pod stolovou deskou, každá otočená o 90 stupňu. Stůl svou velkou plochou desky, klade vysoké nároky na zpracování, aby byla v celé ploše dokonalá. Deska je dýhovaná 5cm silná MDF. Profil nohy 5x20cm.

Potřebujete jiný dekor? U nás není problém, stačí napsat jaký.

Barva VýrobkuWNCA - dřevodekor ořech americký
Hloubka100
Šířka200
Výška76
Záruka5 let

Stolování je velmi důležité pro každou rodinu a ani v dnešní uspěchané době, bychom na tuto tradici neměli zapomínat. Jídelní stůl má funkci nejen stravovací, ale odjakživa se u něj schází celá rodina. Jídelní stůl je tedy velmi důležitou součástí každého domova. Skladem máme mnoho variant jídelních stolů všech možných provedení. Obecně platí, že šířka jednoho místa u stolu by měla být alespoň 60 cm na osobu. Tedy minimální rozměr stolu pro čtyřčlennou rodinu by měl být alespoň 120 x 80 cm. Ovšem jako nejstandardnější rozměr je možné označit velikost stolu 140 x 80 cm.

Součástí detailu produktů je fotogalerie, kde jsou prezentovány jídelní stoly a židle společně, ve snaze představit nejvhodnější kombinaci jak je navrhl designer výroby. V našem katalogu najdete skleněné stoly, jídelní rozkládací stoly, moderní jídelní stoly, ale také často požadované jídelní stoly velké, stoly levné ale i luxusní. Všechny stoly jsou vyrobeny v Itálii. Mohlo by se zdát, že modely stolů jsou víceméně neměnné, ale i v tomto segmentu nábytků lze pozorovat jeho vývoj. Tak jako u židlí, i u stolů přichází s moderními materiály posun v designu a stylu.

Při nákupu stolu je kladen důraz na jeho provedení, velikost a cenu. V případě, že si zařizujete celou jídelnu i s kuchyní, je dobré si již od počátku zjistit, jaké budete mít možnosti v tomto směru. Není výjimkou, že jako zákazník máte kuchyň v méně běžném dekoru či moření a již těžko sháníte jídelní stůl a židle. Proto je dobré mít představu o stolu a židlích již od samého počátku. V případě, že nejste příliš limitováni cenou a prostorem, je vhodné vybírat stůl větší, případně rozkládací.

ZabalitVíce informací
Potřebuji poraditzavřít
Váš email:
Telefon:
Předmět:
Váš dotaz: