Jídelní stůl Lumina-T-180

-2 %
Jídelní stůl Lumina-T-180
Barva Výrobku
LBI
LBI - lak lesklý bílý
LBI - lak lesklý bílý
Běžná cena 14 561 Kč
Vaše cena 14 270 Kč s DPH
Na externím skladu, dodání do 2-4 týdnů
Na externím skladu, dodání do 2-4 týdnů
150 Kč
s DPH
500 Kč
s DPH
Produkt nebyl hodnocen
PopisSérie LuminaPotřebuji poradit
Nerozkládací jídelní stůl Lumina-T-180 je lakovaný bílým lesklým lakem. Na krajích stolové desky jsou skleněné ozdoby, které stůl designově spojují se skříňkami z řady Lumina.
Hloubka90
Šířka180
Výška78
Barva VýrobkuLBI - lak lesklý bílý
Záruka5 let

Obývací nábytek Lumina LED RGB v bílé barvě ve vysokém lesku. Pokud chcete něco navíc od svého nábytku v obývacím pokoji, pak tato série by mohl být dobrý nápad pro vás. Televizor se nejlépe sleduje v přítmí, ale nevidět přitom vůbec nic je také špatné. Lumina má LED světelné nohy z polycarbonátového skla. Intenzitu podsvícení regulujete dálkovým ovladačem a tak necháte nohy svítit tak akorát. Uprava rozměru nebo změna dekoru je u této řady možná na dotaz idpoint@idpoint.cz

Lumina jednotka světla ve vašem bydlení. To co dělá tuto obývací řadu jedinečnou a výjimečnou jsou skleněné boky, které jsou součástí každé skříňky. Tento designový prvek znáte jistě z kuchyní pod pojmem “levitující kuchyně”. Sklo, které je na bokách lze doplnit o světlo, které se mění do několika barev a tím si můžete večer zajímavě osvětlit a zútulnit interiér. Tato obývací stěna se vyrábí v bílém laku a dodáváme ji smontovanou. Obývací pokoje Lumina jsou určeny pro čistokrevné vyznavače LED luminiscentního osvětlení.

Potřebuji poraditzavřít
Váš email:
Telefon:
Předmět:
Váš dotaz: