Komfortní jídelní židle Adele

-49 %
Komfortní jídelní židle Adele
Barva Podnože
C
C - chrom
C - chrom
Barva Sedáku
PC05
PC05 - kůže Crosta bílá /E05/
PC05 - kůže Crosta bílá /E05/
Komfortní jídelní židle Adele
Komfortní jídelní židle Adele
Komfortní jídelní židle Adele
Komfortní jídelní židle Adele
Komfortní jídelní židle Adele
Komfortní jídelní židle Adele
Komfortní jídelní židle Adele
Komfortní jídelní židle Adele
Běžná cena 6 529 Kč
Vaše cena 3 299 Kč s DPH
U Vás do 5ti dnů
U Vás do 5ti dnů
100 Kč
s DPH
150 Kč
s DPH
Produkt nebyl hodnocen
PopisObecně o židlích

POSLEDNÍ 2 KUSY ZA VÝPRODEJOVOU CENU 3299,- / KUS!!! Jídelní židle Adele v tomto provedení ve výrobě končí a nahrazuje ji jídelní židle ADELE2018. Poslední dva skladové kusy v provedení bílá kůže můžete díky tomu zakoupit za výrazně nižší cenu!

Fantasticky pohodlná jídelní židle s kovovou, pohupovou podnoží a velice pohodlonou "mušlí" sedákem. Adele je jídelní židle čalouněná v různých materiálehc. V nabídce najdete čalounění z pravé kůže, imitace kůže ale i v látce, nabízíme také její očalounění do vaší vlatní látky. Můžete tedy mít jídelní židle očalouněné stejně, jako například sedací soupravu a dokonale tím propojit celý interiér. Kostru jídelní židle najdete v nabídce lakovanou nebo chromovanou. Jídelní židle Adele s čistým svědomím můžeme doporučit všem, kteří rádi sedí u stolu s rodinou a mají si o čem povídat hodiny a hodiny. Hýždě ani záda potom nebolí.

Šířka42
Hloubka50
Výška90
Výška sed.48
Ks V balení2
Barva PodnožeC - chrom
Barva SedákuPC05 - kůže Crosta bílá /E05/
Záruka5 let

Jsme specialisté na jídelní židle. V České Republice jsme jich prodali více než 100.000ks. Nabízíme kuchyňské a jídelní židle vyrobené v Itálii. V Itálii se podílíme na jejich vývoji a výrobě. Jídelní židle a stoly, které najdete v naší nabídce, jsou selekcí toho nejlepšího a většinu z nich nikde jinde nekoupíte. Každá je jiná a originální. Jídelní židle IDPOINT máte možnost plně přizpůsobit vašim požadavků. Můžete si vybrat naprosto unikátní lakování, moření i čalounění. Některé modely jídelních židlí, vyrobíme pouze v limitované sérii, a váš interiér tak bude naprosto originální. Naše jídelní židle nepochází od komerčních značek, kde většinu ceny tvoří jejich nutně vysoká marže. Naše židle jsou z malých neznámých manufaktur, kde hlavní podíl na ceně nese kvalita zpracování a originalita.

Některé klasické tvary židlí se používají řadu let. Mnohé moderní jídelní židle jsou naopak originální. S postupem času se nabízí využití nových materiálů, především pak plastů, vhodných k výrobě skořepinových sedáků pro jídelní židle. Jde o polypropyleny, akryláty, polykarbonáty a jejich modifikace. Jsou projektovány designéry přímo v našem studiu pro mezinároní prodejní síť IDPOINT. Ve výběru najdete jídelní a kuchyňské židle dřevěné, kovové, kožené i židle z masivu.

Každá jídelní židle by měla být nejen pěkná, ale i příjemná na posezení. Mnohdy hraje roli i funkčnost, či nadstandardní provedení tuhosti. Tyto požadavky jsou kladeny především na židle do restaurací a veřejných prostor. Jídelní a kuchyňské židle prodáváme již od svého počátku a tak máme mnohaleté zkušenosti při jejich výběru. Objednejte si jídelní židli od nás a budete opravdu spokojeni. Po dohodě si židle můžete vyzkoušet i u vás doma a zdarma.

Kteroukoli jídelní židli nyní vyberete, nemůžete vybrat špatně. Všechny jídelní židle, které jsou v naší kolekci jsou něčím vyjímečné.

ZabalitVíce informací
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Dárkový poukaz na náš sortiment v hodnotě 20000 Kč
-2 %
19 999 Kč
U Vás asi za 3 týdny
Vaše cena 19 599 Kč s DPH
Dárkový poukaz na náš sortiment v hodnotě 5000 Kč
-2 %
5 000 Kč
U Vás asi za 3 týdny
Vaše cena 4 900 Kč s DPH
Dárkový poukaz na náš sortiment v hodnotě 10000 Kč
-2 %
9 999 Kč
U Vás asi za 3 týdny
Vaše cena 9 799 Kč s DPH