Jídelní židle Glamour-R kovová podnož, sedák plast

Jídelní židle Glamour-R kovová podnož, sedák plast
-2 %
Jídelní židle Glamour-R kovová podnož, sedák plast
Jídelní židle Glamour-R kovová podnož, sedák plast
Doporučená cena s DPH 4 621 Kč 4 528 Kč2 % 3 742 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +462 Kč
Přeji si vynést do patra +92,4 Kč
U Vás do 5-10ti dnů podle rozvozu, k dispozici 1 ks.
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pondělí 11.12
KódGlamour-R C STRZáruka2 rokyObjednací kódPRISMA CHAIR, classic rodwire frame, shell neutral + fumé lines
Popis a parametry:
Židle Glamour-R je svou podnoží poněkud komplikovaná. Pokud zvolíte do svého interiéru tyto židle, pak budou určitě, vzhledem k průsvitnosti sedáků, středem pozornosti, ať už u vás doma nebo v restaur...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Židle Glamour-R je svou podnoží poněkud komplikovaná. Pokud zvolíte do svého interiéru tyto židle, pak budou určitě, vzhledem k průsvitnosti sedáků, středem pozornosti, ať už u vás doma nebo v restauraci. Podnož můžeme dodat, také v libovolném odstínu RAL. Jsou velmi pohodlné, a i tento model můžete zdarma vyzkoušet u vás doma. 

Barva PodnožeC - chrom
Barva SedákuSTR - styrenakrylnitril čirý
Rozměr hloubka55
Ks V balení2
Rozměr šířka49
Rozměr výška85
Rozměr výška sed.45

Jsme specialisté na jídelní židle. V České Republice jsme jich prodali více než 100.000ks. Nabízíme kuchyňské a jídelní židle vyrobené v Itálii. V Itálii se podílíme na jejich vývoji a výrobě. Jídelní židle a stoly, které najdete v naší nabídce, jsou selekcí toho nejlepšího a většinu z nich nikde jinde nekoupíte. Každá je jiná a originální. Jídelní židle IDPOINT máte možnost plně přizpůsobit vašim požadavků. Můžete si vybrat naprosto unikátní lakování, moření i čalounění. Některé modely jídelních židlí, vyrobíme pouze v limitované sérii, a váš interiér tak bude naprosto originální. Naše jídelní židle nepochází od komerčních značek, kde většinu ceny tvoří jejich nutně vysoká marže. Naše židle jsou z malých neznámých manufaktur, kde hlavní podíl na ceně nese kvalita zpracování a originalita.

Některé klasické tvary židlí se používají řadu let. Mnohé moderní jídelní židle jsou naopak originální. S postupem času se nabízí využití nových materiálů, především pak plastů, vhodných k výrobě skořepinových sedáků pro jídelní židle. Jde o polypropyleny, akryláty, polykarbonáty a jejich modifikace. Jsou projektovány designéry přímo v našem studiu pro mezinároní prodejní síť IDPOINT. Ve výběru najdete jídelní a kuchyňské židle dřevěné, kovové, kožené i židle z masivu.

Každá jídelní židle by měla být nejen pěkná, ale i příjemná na posezení. Mnohdy hraje roli i funkčnost, či nadstandardní provedení tuhosti. Tyto požadavky jsou kladeny především na židle do restaurací a veřejných prostor. Jídelní a kuchyňské židle prodáváme již od svého počátku a tak máme mnohaleté zkušenosti při jejich výběru. Objednejte si jídelní židli od nás a budete opravdu spokojeni. Po dohodě si židle můžete vyzkoušet i u vás doma a zdarma.

Kteroukoli jídelní židli nyní vyberete, nemůžete vybrat špatně. Všechny jídelní židle, které jsou v naší kolekci jsou něčím vyjímečné.

Více informací »Zabalit
PopisObecně o židlích