Jídelní židle Legera, podnož černě lakovaná lesklá, calounění nubuk azurově modrý

Obrázek
-15 %
Běžná cena s DPH 8 871 Kč 7 499 Kč 6 198 Kč bez DPH
Přeji si vynést do patra +444 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódLegera LNE TN006Záruka5 letObjednací kódLegera lacc. nero lucido, tapez. Nabuk TN006 azur blu
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Jídelní židle Legera má velmi lehkou ocelovou kostru, lakovanou (příp. chromovanou) se čvercovým profilem nožky a konifikací. V interiéru působí velmi subtilně, ale je velmi pohodlná. Ergonomicky tvarovaný opěrák příjemně rovná záda. Výplně jsou z pařené překližky kotvené do rámu ve více bodech a nemusíte se tudíž obávat se na židli také postavit. Kvalitní měkká pěna nabídne příjemné dlouhé posezení. Životnost kontrukce je téměř neomezená a čalounění lze u nás časem obměnit. Kupujete tak výrobek na mnoho let, což se i při vyšší ceně židle následně vyplatí.

Barva PodnožeLNE - černá lesklá
Barva SedákuTN007
Hloubka58
Šířka46
Výška99
Výška sed.46

Jsme specialisté na jídelní židle. V České Republice jsme jich prodali více než 100.000ks. Nabízíme kuchyňské a jídelní židle vyrobené v Itálii. V Itálii se podílíme na jejich vývoji a výrobě. Jídelní židle a stoly, které najdete v naší nabídce, jsou selekcí toho nejlepšího a většinu z nich nikde jinde nekoupíte. Každá je jiná a originální. Jídelní židle IDPOINT máte možnost plně přizpůsobit vašim požadavků. Můžete si vybrat naprosto unikátní lakování, moření i čalounění. Některé modely jídelních židlí, vyrobíme pouze v limitované sérii, a váš interiér tak bude naprosto originální. Naše jídelní židle nepochází od komerčních značek, kde většinu ceny tvoří jejich nutně vysoká marže. Naše židle jsou z malých neznámých manufaktur, kde hlavní podíl na ceně nese kvalita zpracování a originalita.

Některé klasické tvary židlí se používají řadu let. Mnohé moderní jídelní židle jsou naopak originální. S postupem času se nabízí využití nových materiálů, především pak plastů, vhodných k výrobě skořepinových sedáků pro jídelní židle. Jde o polypropyleny, akryláty, polykarbonáty a jejich modifikace. Jsou projektovány designéry přímo v našem studiu pro mezinároní prodejní síť IDPOINT. Ve výběru najdete jídelní a kuchyňské židle dřevěné, kovové, kožené i židle z masivu.

Každá jídelní židle by měla být nejen pěkná, ale i příjemná na posezení. Mnohdy hraje roli i funkčnost, či nadstandardní provedení tuhosti. Tyto požadavky jsou kladeny především na židle do restaurací a veřejných prostor. Jídelní a kuchyňské židle prodáváme již od svého počátku a tak máme mnohaleté zkušenosti při jejich výběru. Objednejte si jídelní židli od nás a budete opravdu spokojeni. Po dohodě si židle můžete vyzkoušet i u vás doma a zdarma.

Kteroukoli jídelní židli nyní vyberete, nemůžete vybrat špatně. Všechny jídelní židle, které jsou v naší kolekci jsou něčím vyjímečné.

Více informací »Zabalit
PopisObecně o židlích