Jídelní židle Sinte-R

-52 %
Jídelní židle Sinte-R
Barva Podnože
INS
INS - nerez pravá nebo lak
INS - nerez pravá nebo lak
Barva Sedáku
LBM
LBM - bílá matná
LBM - bílá matná
Jídelní židle Sinte-R
Jídelní židle Sinte-R
Jídelní židle Sinte-R
Jídelní židle Sinte-R
Jídelní židle Sinte-R
Jídelní židle Sinte-R
Jídelní židle Sinte-R
Jídelní židle Sinte-R
Jídelní židle Sinte-R
Běžná cena 4 181 Kč
Vaše cena 1 999 Kč s DPH
U Vás do 5ti dnů
U Vás do 5ti dnů
100 Kč
s DPH
150 Kč
s DPH
Produkt nebyl hodnocen
PopisObecně o židlích

Perfektní jídelní židle Sinte-R nyní ve výprodeji za skvělou cenu 1999,- / kus v provedení kostra nerez a sedák dřevěný lakovaný bílým matným lakem. Na výprodejové kusy neplatí doprava zdarma. Je možné si jídelní židle vyzvednou osobně v našem showroomu v Pardubicích, nebo vám je můžeme zaslat přepravní službou za cenu 350,-. Navíc máte možnost zakoupit k těmto židlím podsedáky z lila imitace kůže za speciální cenu 49,-s DPH/kus.

Moderní jídelní židle Sinte-R má kovovou podnož a sedák čalouněný v několika variantách čalounění. Jídelní židle Sinte-R můžete mít čalouněné i ve vlastní látce - například ve stejné, jako sedací soupravu a propojit tak obývací pokoj a jídelnu.

Šířka42
Hloubka50
Výška90
Výška sed.48
Barva PodnožeINS - nerez pravá nebo lak
Barva SedákuLBM - bílá matná
Záruka5 let

Jsme specialisté na jídelní židle. V České Republice jsme jich prodali více než 100.000ks. Nabízíme kuchyňské a jídelní židle vyrobené v Itálii. V Itálii se podílíme na jejich vývoji a výrobě. Jídelní židle a stoly, které najdete v naší nabídce, jsou selekcí toho nejlepšího a většinu z nich nikde jinde nekoupíte. Každá je jiná a originální. Jídelní židle IDPOINT máte možnost plně přizpůsobit vašim požadavků. Můžete si vybrat naprosto unikátní lakování, moření i čalounění. Některé modely jídelních židlí, vyrobíme pouze v limitované sérii, a váš interiér tak bude naprosto originální. Naše jídelní židle nepochází od komerčních značek, kde většinu ceny tvoří jejich nutně vysoká marže. Naše židle jsou z malých neznámých manufaktur, kde hlavní podíl na ceně nese kvalita zpracování a originalita.

Některé klasické tvary židlí se používají řadu let. Mnohé moderní jídelní židle jsou naopak originální. S postupem času se nabízí využití nových materiálů, především pak plastů, vhodných k výrobě skořepinových sedáků pro jídelní židle. Jde o polypropyleny, akryláty, polykarbonáty a jejich modifikace. Jsou projektovány designéry přímo v našem studiu pro mezinároní prodejní síť IDPOINT. Ve výběru najdete jídelní a kuchyňské židle dřevěné, kovové, kožené i židle z masivu.

Každá jídelní židle by měla být nejen pěkná, ale i příjemná na posezení. Mnohdy hraje roli i funkčnost, či nadstandardní provedení tuhosti. Tyto požadavky jsou kladeny především na židle do restaurací a veřejných prostor. Jídelní a kuchyňské židle prodáváme již od svého počátku a tak máme mnohaleté zkušenosti při jejich výběru. Objednejte si jídelní židli od nás a budete opravdu spokojeni. Po dohodě si židle můžete vyzkoušet i u vás doma a zdarma.

Kteroukoli jídelní židli nyní vyberete, nemůžete vybrat špatně. Všechny jídelní židle, které jsou v naší kolekci jsou něčím vyjímečné.

ZabalitVíce informací
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Polštářek pro židle Sinte Sinte-cush
-2 %
K00K01K05K112K09K16K18K12K21+10
309 Kč
U Vás do 5ti dnů
Vaše cena 303 Kč s DPH