Komoda LinkSystem-VET4 LBM LBM

Komoda LinkSystem-VET4
-15 %
Běžná cena s DPH 24 366 Kč 20 711 Kč 17 116 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +2 437 Kč
Přeji si vynést do patra +487 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódLinkSystem-VET4 LBM LBM LBMZáruka5 let
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Kompletní komoda LinkSystem-VET4 je složena z n ásledujících produktů:

1x zásuvky LinkSystem-DR3

1x skříňka LinkSystem-S3

2x sokl LinkSystem-ZC3

 

Hloubka51
Ks V balení1
Šířka184
Výška90
Barva KorpusuLBM - bílá matná
Barva Čelních plochLBM - bílá matná
Barva SokluLBM - bílá matná

Obývací pokoje LinkSystem
Obývací pokoje LinkSystem
Obývací pokoje LinkSystem
Obývací pokoje LinkSystem
Obývací pokoje LinkSystem
Obývací pokoje LinkSystem
Obývací pokoje LinkSystem
Luxusní lakovaný nábytek do obývacího pokoje LinkSystem jsme po inovaci vrátili po čase do nabídky, modernizovaný v nových barvách, s lepším systémem spojení. LinkSystem je velmi variabilní, protože jednotlivé skříňky lze pomocí soklů spojovat do velmi moderních a nadčasových komod.

Spojením komod a vitrín dokážeme vytvořit opravdu luxusní obývací sestavy, které budou zdobit váš obývací prostor. V individuální výrobě můžeme nabídnou také další barvy, dle přání vás zákazníků. 

LinkSystem je opravdu plně lakovaný obývací nábytek, a to na všech vnějších plochách a hranách. Používá kvalitní italské kování Salice, panty tlumeným dověrem a zásuvky s dotahem. Jeho hlavní předností je variabilita. Skříňky, které si koupíte, můžete v budoucnu libovolně přeskládat a máte nový pokoj. Nábytek LinkSystem je vyráběn pouze v Itálii pod dozorem šef designera firmy, pana Lorenco Campaneli.

LinkSystem existuje také jako série pro ložnice. Můžete tak mít ucelený design celého domu. Díly, které vám budou chybět například do předsíně vám vyrobíme na míru. Pokud Vás zaujal design obývacího nábyteku LinkSystem a rádi byste propojili Váš interiér v jednou duchu, není to žádný problém. V nabídce máme také ložnice LinkSystem, kde naleznete postele, šatní skříně a další komody, které mají stejný design jako tyto moderní obývací stěny.

PopisSérie LinkSystem