Nízká komoda Palmira-LB je uvnitř rozdělena na 2 části. Každá část má dvoje otevírácí dvířka, uvnitř je jedna lamino police v provedení béžovo-šedý mat.
Nad dvířky jsou vidět detaily v provedení béžovo-šedý laminát (PEO).
Dvířka i zásuvky mají kování se systémem tlumeného dovírání.
Hloubka | 51 |
Šířka | 119 |
Výška | 140 |
Barva Výrobku | RBC - béžový dub laminát |
Současné trendy v nábytku do obývacího pokoje myslí nejen na design, ale také na praktičnost, komfort a pohodlí majitelů.
Designéři se tedy snaží všechny tyto požadavky spojit a vytvořit obývací nábytek, který bude pěkný na oko, bude z přjemných materiálů a bude snadno udržovatelný a co nejvíce praktický. A přesně taková je řada nábytku do obývacího pokoje Palmira.
Dřevitý dekor dodá interiéru hřejivý a útulný pocit. Linie nábytku jsou velmi jednoduché, ale přesto zaujmou na první pohled. V kolekci této obývací řady najdete komody, skříňky pod televizi, vitrínu, nebo kompletní obývací stěnu. Všechny skříňky jsou osazeny kováním s tlumeným dověrem. Zkrátka s obývacím pokojem sestaveným z řady Palmira jistě nešlápnete vedle.