Kompaktní obývací stěna Sky-2019 LBM LBM lakovaná bílá matná

Kompaktní obývací stěna Sky-2019 LBM LBM lakovaná bílá matná
Kompaktní obývací stěna Sky-2019 LBM LBM lakovaná bílá matná
Kompaktní obývací stěna Sky-2019 LBM LBM lakovaná bílá matná
Kompaktní obývací stěna Sky-2019 LBM LBM lakovaná bílá matná
Doporučená cena s DPH 33 005 Kč 23 999 Kč27 % 19 834 Kč bez DPH
Množstevní slevyod 2 ks19 199 Kč15 867 Kč
Přeji si spočítat montáž +3 301 Kč
Přeji si vynést do patra +660 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódSky-2019 LBM LBMZáruka5 letObjednací kód70 17 93
Popis a parametry:
Velmi úspěšnou řadu nábytku Sky, jsme rozšířili o kompaktní, všestrannou obývací stěnu Sky-2019. Obsahuje dvířka, zásuvky, police a také průchodky pro kabeláž v zadním panelu za televizorem. Prostor p...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Velmi úspěšnou řadu nábytku Sky, jsme rozšířili o kompaktní, všestrannou obývací stěnu Sky-2019. Obsahuje dvířka, zásuvky, police a také průchodky pro kabeláž v zadním panelu za televizorem. Prostor pro TV je široký 130cm. Dvířka jsou osazeny soft-closing kováním neboli "tiché zavírání" - funkce zpomalovacího systému zavírání dvířek a zásuvek. Korpus i dvířka jsou vyrobeny z 22mm silného materiálu MDF / laminát.

K výrobku je přiložen přehledný návod, pro snadné sestavení. Sestavení není složité, ale je potřeba vyčlenit si klidný čas. Pečlivost při sestavení pozitivně ovlivňuje užitné vlastnosti výrobku. Časově náročnější montáž, lépe ve dvou osobách.

Série Sky obsahuje více dílů, díky kterým můžete vybavit celou obývací část domu nebo bytu. Tato série patří k těm nepovedenějším, které jsme kdy vyrobili a těší se velké oblibě vše zákazníků, kteří již Sky zakoupili. Kombinuje hebký býlí matně lakovaný povrch a imitace dřevin nebo industriálních materiálů. Za přijatelnou investici dostenete opravdu hodnotný kus nábytku, sloužícího po dlouhé roky.

Hloubka40
Šířka240
Výška204
Barva KorpusuLBM - bílá matná
Barva Čelních plochLBM - bílá matná
Produktová ŘadaSky
Nábytek Sky
Nábytek Sky
Nábytek Sky
Nábytek Sky
Nábytek Sky
Nábytek Sky
Nábytek Sky
Moderní obývací stěny Sky přináší nový rozměr v designu obývacího pokoje. Nevšední materiály jsou nyní velmi moderní a to přesně naleznete v této řadě obývacích pokojů. Sky nabízí dekor betonu, který se hodí do všech interiérů a je nyní opravdu v kurzu. Jako novinku Vám Sky představuje dekor "staré dřevo" hruška, který je velmi ojedinělý a hodí se do všech vintage a moderních interiérů. Tento dekor jistě oživí každý interér a zaujme na první pohled. Pokud chcete vašemu modernímu interiéru dodat na teplosti, i v tomto případě Vás moderní obývací stěny Sky nezklamou. V nabídce je dekor dub koňak, který je v kombinaci s bílým matným lakem opravdu nadčasovou záležitostí. Designové obývací stěny Sky přináší také další novinky v dekorech - sítotisk kytky a sítotisk pruhy. Sky nabízí komody a vitríny také kompletně vyrobené z dubu koňak v kombinaci s rámečkem z kartáčované oceli. Nábytek tak vypadá opravdu luxusně a naprosto jediněčně! Korpusy a dvířka jsou vyrobena z 22mm silného materiálu a dvířka jsou osazena soft-closing. Kolekce moderního nábytku do obývacího pokoje Sky je tedy luxus za velmi dostupné ceny! Nákupem této designové řady získáte skvělý a nadčasový nábytek do vašeho moderního interiéru!
PopisSérie Sky Bestseller