Moderní italské kuchyně

Kuchyně Asia
Kuchyně na míru
Kuchyně Smile
Kuchyně Miton Limha
Kuchyně Miton MT
Kuchyně Miton Syncro
Kuchyně Tilo
Kuchyně Swing
Kuchyně Space

Moderní kuchyně Made in Italy montujeme od roku 2010. Našimi dodavateli kuchyní jsou dvě menší Italské značky Forma2000 a Cubodesign. Kuchyně také vyrábíme v koperaci se Slovenskou společností Nábytkár. Dnes už je ale prakticky jedno, kdo nebo která firma komponenty kuchyně vyrobí. Pokud totiž chcete dosáhnou opravdu čistého provedení a krásného designu, je nutné přesné strojní cnc opracování jak korpusů, tak také dvířek a dalších pohledových materiálů. U nás tedy zákazník není nijak limitován výběrem použitých materiálů. Jediným limitem je zákazníkova fantazie a rozpočet na celou kuchyň.

Dozvědět se více...

Kolik přibližně stojí kuchyň od IDPOINT? To je jedna z nejčastějších otázek mnoha našich zákazníků. My nejraději odpovídáme, že kuchyň stojí tolik, kolik do ní chcete investovat. Máme za sebou realizace kuchyní od 40 do 450 tis Kč. Zákazníci v obou hladinách byli s našimi kuchyněmi spokojeni. Všichni mohou ve svých kuchyních vařit dobroty, o které se podělí se svými blízkými. Životní stěstí je určitě o jiných položkách, než je exklusivita provedení kuchyně. Pravdou ale je, že nádherná kuchyň ve vlastním bydlení pohladí na duši a je to opravdu nádherný pohled, když je vše dotaženo k dokonalosti. A o to se právě snažíme. Proto budeme potěšeni, když budete mít svou novou kuchyň od IDPOINT.

Dozvědět se ještě více...

Jak už jsme se zmínili výše, dobře jsme poznali v čem spočívá uspokojení z krásné kuchyně v interiéru. Naše kuchyně, ať už jsou bílé lesklé nebo matné, levné nebo nejluxusnější, vždy odráží potřeby zákazníka. Než navrhneme vaši kuchyň, budeme vás potřebovat trochu poznat. Musíme vědět co máte v životě rádi, co je pro vás důležité. Jestli milujete dřevo nebo jen a jen chladné čisté linky. Proto se k vám nejdříve nezávazně rozjedeme, vše oměříme a pokusíme se navzájem trochu poznat.

Na co si jestě dát pozor...

My už jsme viděli dost. A tak vám můžeme odpřísáhnout, že není až tak důležité, kdo kuchyň vyrábí, ale kdo a čím ji k vám přiveze. Jaký je přístup montážníků k detailu a je-li jimi používané náčiní profesionální. Chcete vědět více? Kontaktujte nás hned.

Katalog MITON Katalog FORMA2000