Kulatý stůl Bull-P

Kulatý stůl Bull-P
Kulatý stůl Bull-P
Kulatý stůl Bull-P
Kulatý stůl Bull-P
Kulatý stůl Bull-P
Doporučená cena s DPH 12 599 Kč 6 809 Kč46 % 5 627 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 260 Kč
Přeji si vynést do patra +252 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódBull-P C LBMZáruka5 letObjednací kódBull 120 BIA SM
Popis a parametry:
Kulatý, kruhový, jídelní stůlVíce informací
Součástí tohoto produktu je:
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Tento stůl za bežnou cenu můžeme dodat s deskou z libovolného materiálu. Dřevo, sklo, kámen, na cokoliv si vzpomenete (individuální kalkulace). Podnož lze také individuálně lakovat, hliník, nerez, RAL. Stůl má obrovskou pevnost a stabilitu.. Vhodná pro 2-6 osob podle průměru stolové desky. Standarní průměr desky je 120mm a 3,6cm síla. 

Barva PodnožeC - chrom
Barva DeskyLBM - bílá matná
Šířka120
Výška3,6

Stolování je velmi důležité pro každou rodinu a ani v dnešní uspěchané době, bychom na tuto tradici neměli zapomínat. Jídelní stůl má funkci nejen stravovací, ale odjakživa se u něj schází celá rodina. Jídelní stůl je tedy velmi důležitou součástí každého domova. Skladem máme mnoho variant jídelních stolů všech možných provedení. Obecně platí, že šířka jednoho místa u stolu by měla být alespoň 60 cm na osobu. Tedy minimální rozměr stolu pro čtyřčlennou rodinu by měl být alespoň 120 x 80 cm. Ovšem jako nejstandardnější rozměr je možné označit velikost stolu 140 x 80 cm.

Součástí detailu produktů je fotogalerie, kde jsou prezentovány jídelní stoly a židle společně, ve snaze představit nejvhodnější kombinaci jak je navrhl designer výroby. V našem katalogu najdete skleněné stoly, jídelní rozkládací stoly, moderní jídelní stoly, ale také často požadované jídelní stoly velké, stoly levné ale i luxusní. Všechny stoly jsou vyrobeny v Itálii. Mohlo by se zdát, že modely stolů jsou víceméně neměnné, ale i v tomto segmentu nábytků lze pozorovat jeho vývoj. Tak jako u židlí, i u stolů přichází s moderními materiály posun v designu a stylu.

Při nákupu stolu je kladen důraz na jeho provedení, velikost a cenu. V případě, že si zařizujete celou jídelnu i s kuchyní, je dobré si již od počátku zjistit, jaké budete mít možnosti v tomto směru. Není výjimkou, že jako zákazník máte kuchyň v méně běžném dekoru či moření a již těžko sháníte jídelní stůl a židle. Proto je dobré mít představu o stolu a židlích již od samého počátku. V případě, že nejste příliš limitováni cenou a prostorem, je vhodné vybírat stůl větší, případně rozkládací.

Více informací »Zabalit
PopisJídelní stoly