Matrace Airspring-80 V25

Matrace Airspring-80 V25
-10 %
Matrace Airspring-80 V25
Matrace Airspring-80 V25
Matrace Airspring-80 V25
Doporučená cena s DPH 11 447 Kč 10 302 Kč10 % 8 514 Kč bez DPH
Přeji si vynést do patra +229 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódAirspring-80 V25Záruka2 rokyObjednací kódAirspring polargel 80x200cm, výška 25cm
Popis a parametry:
JÁDRO : pěna POLARGEL, pěna NIGHTFLY, pěnové pružiny AIRSPRING -pěna ELIOCELL, pěna SANITIZED Z výzkumu koloidních systémů se zrodila pěna Polargel - vrchní deska (modrá barva). Jedná se o zcela net...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

JÁDRO : pěna POLARGEL, pěna NIGHTFLY, pěnové pružiny AIRSPRING -pěna ELIOCELL, pěna SANITIZED

Z výzkumu koloidních systémů se zrodila pěna Polargel - vrchní deska (modrá barva). Jedná se o zcela netoxickou pěnu bez jakýchkoliv nestálých těkavých substancí. Polargel pěna je svěží a prodyšná. Je vysoce elastická a myximálně komfortní. při použití jako vrchní vrstva jádra matrace zajistí tato pěna neopakovatelný pocit svěžesti. Spánek na matraci s pěnou Polafgel bude jedinečnou osvěžující relaxací.

Nightfly - druhá deska ( hnědá barva) - pěna špičkových parametrů, která se vyrábí exkluzivní vodní vypěňovací metodou. Tento způsob výroby je ekologičtější v porovnání se standardní metodou vypěňování. Jedná se o materiál, který překonává běžný standard bodové elasticity. Tím je zaručena optimální opora páteře. Pěna Nightfly vyniká komfortema vysokou odolností vůči deformacím.

Pěnové pružiny Airspring - unikátní systém "pěnových pružin", excelentní vzdušnost jádra matrace, detailní kopírování těla. Pěnové pružiny jsou vyrobeny ze speciálně vyřezávané pěny Eliocell. Pěna Eliocell patří mezi základní materiály pro výrobu matrací. Její složení zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem je zárukou vašeho zdravého spaní.

Spodní deska (červená barva) je vyrobena z pěny Sanitized. Tato pěna chrání před houbami a plísněmi a navíc dokáže ochránit pěnu před nepříjemným zápachem způsobeným těmito organismy. Ochrana Sanitized zaručí delší životnost matrace a lepší prostředí pro spánek.

 

POTAH : Lyocell

Lyocell je materiál, jehož vlastnosti ho předurčují pro výrobu matrací. Kvalitní vlákno činí tuto látku sametově hebkou, dobře drží tvar a působí luxusním dojmem. Lyocell je přírodní produkt, jehož základem je dřevní celulóza. Lyocell dobře absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Materiál je přirozeně antibakteriální. Potah je odnímatelný a pratelný na 60°C. Gramáž 300g/m2.

Na boku potahu matrace je speciální 3D textílie, která zajišťuje lepší prodyšnost matrace.

 

SIMALFA - zdravotně nezávadné lepidlo ze Švýcarska

Na všechny matrace je použito revoluční, patentem chráněné, přírodní švýcarské lepidlo Simalfa. Toto lepidlo je naprosto ekologické a splňuje i ty nejpřísnější normy zdravotní nezávadnosti. Lepidlo Simalfa je certifikované německým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT potvrzující, že tento produkt neobsahuje žádné škodlivé substance. Toto lepidlo jako jedno z mála splňuje podmínky certifikátu OEKO-TEX standard 100 - třídy I - což je nejpřísnější norma. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata. Toto lepidlo je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpuštedel. Z tohoto leidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlů vypařujících se u standardních lepidel.

 

Nosnost do 150kg

7 zón tuhosti

Barva VýrobkuV25 - výška matrace 25 cm
Rozměr hloubka200
Rozměr šířka80
Rozměr výška25

Matrace
Matrace
Po dlouhém a pečlivém hledání, vybírání a zkoušení, abychom Vám - našim zákazníkům dokázali nabídnout to nejlepší za skvělé ceny jsme se rozhodli navázat spolupráci s firmou Materasso. Firma Materasso je tým odborníků s dlouholetými a bohatými zkušenostmi v oblasti výroby ortopedických matrací. Firma staví především na kvalitě použitých materiálů a na trhu se pohybuje již více než 20 let. Za tu dobu se prosadili na evropských i světových trzích. Pro splnění požadavků na nejvyšší komfort a dlouhodobě stabilní vlastnosti výrobků používají ty nejkvalitnější certifikované materiály od předních evropských dodavatelů. Celý proces výroby podléhá režimu ISO 9001. Výrobní prostory v obci Oravské Veselé produkují více než 300 000 matrací a 70 000 lamelových roštů ročně a to v různých variantách. Většina vyráběných matrací je zařazena Státní ústavem SR pro kontrolu léčiv jako "Zdravotní pomůcka".

 

 

 

 

 O ZDRAVÉM SPÁNKU

Současný životní styl vytváří celou řadu nežádoucích faktorů, které nepříznivě ovlivňují naše zdraví. Sedavé zaměstnání, nedostatek přirozeného pohybu, jednostranné činnosti, stres, nesprávné sezení v autě a na pracovišti, to vše zatěžuje nervovou soustavu, pohybové ústrojí a hlavně páteř.

Regenerace duševních a fyzických sil probíhá hlavně během spánku. Jeho kvalitativní stránce však bohužel nevěnujeme dostatečnou pozornost. Je to i z důvodu nedostatečných znalostí, ale hlavně z podceňování jeho důležitosti. Přitom právě spánek a jeho kvalita vytváří základ pro zdraví, spokojenost a vysoké pracovní úspěchy. Nedostatečně odpočinutý člověk není schopen podávat plný pracovní výkon, a při některých profesích může přímo ohrozit i svůj, resp. životy jiných.

Nesmíme zapomínat, že 1/3 svého života strávíme na lůžku, a proto je podceňování této skutečnosti zdravotním hazardem. MATERASSO Slovakia s. r. o. při výrobě zdravotních matrací a doplňků klade důraz zejména na následující tři faktory, které významnou měrou ovlivňují život člověka, t. j. zdraví, příroda a pohodlí.

Jen tehdy, když se člověk cítí během spánku příjemně a pohodlně, jen tehdy se spánek může stát dokonalým a skutečným odpočinkem, během kterého se jeho tělo a mysl regenerují.

 

 

 

PopisO matracích a spánku