Moderní židle Harry s podnoží dub přírodní a sedák plast bílý matný

Moderní židle Harry s podnoží dub přírodní a sedák plast bílý matný
Běžná cena s DPH5 593 Kč
Ušetříte1 294 Kč 23 %
Vaše cena s DPH4 299 Kč
Vaše cena bez DPH3 553 Kč
KódHarry WRNA PBI
Šířka62
Výška84
Výška sed.46,5
Barva PodnožeWRNA - dřevodekor dub přírodní
Barva SedákuPBI - polypropylen bílý
Hloubka54
Záruka5 let
Množstevní slevys DPHbez DPH
od 4 ks4 213 Kč3 482 Kč
od 8 ks4 084 Kč3 375 Kč
Na externím skladu, dodání do 2-4 týdnů

Každý z nás chce být individualitou a interiér ve kterém žijeme z nás tyto individuality utváří. Harry Bertoia designer minulého století to o lidech dobře věděl a proto navrhoval tak krásné a nadčasové věci. Jednou z nich je i toto křeslo, které vám na fotografii ukazujeme i v originálním provedení. Inspirováni touto legendou jsme vytvořili repliku, která tvary odkazuje na původní křeslo. Přidali jsem nové materiály, výdrž a snadnou údržbu a výsledkem je toho křeslo, židle, kterou můžete díky odkazu na historii umístit objektech postavených před generacemi ale také v objektech zcela nových, čímž odkážete na hodnoty, kterých si vážíte.

Křeslo Harry se skvěle hodí ke stolům kulatým, oválným nebo stolům s centrální nohou či jinak odlehčenou podnoží. Podnož je jasanového dřeva, které je strukturou k nerozeznání od dubového. Podnož běžně lakujeme jen čirým lakem aby zůstala zachována celá krása dřeviny. Stejně tak můžeme dodat podnož hlazenou v surovém stavu, která pak vámi může být lehce přimořena npříklad přírodními oleji různých barev.

Židle je k vyzkoušení v našem prodejním skladu, většinou ihned k odběru, balena po dvou kusech. Zvlášt podnoží a sedáky pro snadný transport. Jejich spojení je pak velmi jednoduché.