Obývací nábytek Lumina-TV v černé barvě ve vysokém lesku

Obývací nábytek Lumina-TV
-2 %
Běžná cena s DPH 11 552 Kč 11 321 Kč 9 356 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 155 Kč
Přeji si vynést do patra +231 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódLumina-Tv LNE VTZáruka5 let
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Skříňka pod televizi Lumina-Tv má korpus a dvířka z bílého lesklého laku. Součástí korpusu jsou skleněné boky, které zároveň tvoří i nohy skříňky. Ke skříňce lze dokoupit osvětlení, které má funkci měnění barvy. Skříňka je smontovaná.

Chcete tuto skříňku v jiné barvě? Není problém.

Hloubka43
Šířka161
Výška41
Barva VýrobkuLNE - lak lesklý černý
Barva SokluVT - transparentní sklo

Obývací nábytek Lumina LED RGB v bílé barvě ve vysokém lesku. Pokud chcete něco navíc od svého nábytku v obývacím pokoji, pak tato série by mohl být dobrý nápad pro vás. Televizor se nejlépe sleduje v přítmí, ale nevidět přitom vůbec nic je také špatné. Lumina má LED světelné nohy z polycarbonátového skla. Intenzitu podsvícení regulujete dálkovým ovladačem a tak necháte nohy svítit tak akorát. Uprava rozměru nebo změna dekoru je u této řady možná na dotaz idpoint@idpoint.cz

Lumina jednotka světla ve vašem bydlení. To co dělá tuto obývací řadu jedinečnou a výjimečnou jsou skleněné boky, které jsou součástí každé skříňky. Tento designový prvek znáte jistě z kuchyní pod pojmem “levitující kuchyně”. Sklo, které je na bokách lze doplnit o světlo, které se mění do několika barev a tím si můžete večer zajímavě osvětlit a zútulnit interiér. Tato obývací stěna se vyrábí v bílém laku a dodáváme ji smontovanou. Obývací pokoje Lumina jsou určeny pro čistokrevné vyznavače LED luminiscentního osvětlení.

PopisSérie Lumina