Obývací nábytek Lumina-V v černé barvě ve vysokém lesku

Obývací nábytek Lumina-V
-2 %
Běžná cena s DPH 21 660 Kč 21 227 Kč 17 543 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +2 166 Kč
Přeji si vynést do patra +433 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódLumina-V LNE VTZáruka5 let
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Vitrína Lumina-V má korpus, horní a dolní dvířka z bílého lesklého laku. Prostřední dvířka jsou prosklená z transparentního skla. V prosklené části jsou skleněné poličky. Součástí korpusu jsou skleněné boky, které zároveň tvoří i nohy vitríny. K vitríně lze dokoupit osvětlení, které má funkci měnění barvy. Vitrína je smontovaná.

Chcete tuto skříňku v jiné barvě? Není problém.

Hloubka43
Šířka110
Výška150
Barva VýrobkuLNE - lak lesklý černý
Barva SokluVT - transparentní sklo

Obývací nábytek Lumina LED RGB v bílé barvě ve vysokém lesku. Pokud chcete něco navíc od svého nábytku v obývacím pokoji, pak tato série by mohl být dobrý nápad pro vás. Televizor se nejlépe sleduje v přítmí, ale nevidět přitom vůbec nic je také špatné. Lumina má LED světelné nohy z polycarbonátového skla. Intenzitu podsvícení regulujete dálkovým ovladačem a tak necháte nohy svítit tak akorát. Uprava rozměru nebo změna dekoru je u této řady možná na dotaz idpoint@idpoint.cz

Lumina jednotka světla ve vašem bydlení. To co dělá tuto obývací řadu jedinečnou a výjimečnou jsou skleněné boky, které jsou součástí každé skříňky. Tento designový prvek znáte jistě z kuchyní pod pojmem “levitující kuchyně”. Sklo, které je na bokách lze doplnit o světlo, které se mění do několika barev a tím si můžete večer zajímavě osvětlit a zútulnit interiér. Tato obývací stěna se vyrábí v bílém laku a dodáváme ji smontovanou. Obývací pokoje Lumina jsou určeny pro čistokrevné vyznavače LED luminiscentního osvětlení.

PopisSérie Lumina