Obývací sestava bez zádových panelů a osvětlení Cube-4F

-2 %
Obývací sestava bez zádových panelů a osvětlení Cube-4F
Barva Výrobku
5000B
5000B - vysoce lesklý laminát Rehau bílý
5000B - vysoce lesklý laminát Rehau bílý
Běžná cena 20 600 Kč
Vaše cena 20 189 Kč s DPH
Na externím skladu, dodání do 2-4 týdnů
Na externím skladu, dodání do 2-4 týdnů
300 Kč
s DPH
1 460 Kč
s DPH
500 Kč
s DPH
Produkt nebyl hodnocen
PopisSérie CubePotřebuji poradit

Obývací sestava Cube-4F je kompletní sestavou, která může ozdobit váš obývací pokoj. Součástí obývací sestavy nejsou zádové panely a LED osvětlení. Jednotlivé skříňky jsou tedy instalovány přímo na zeď.

Sestava je naceněna z jednotlivých komponentů pro lepší představu o ceně a výsledném designu. Sestava může samozřejmě být i v jiných nabízených barevných variantách. Je možné si ji objednat po jednotlivých dílech, nebo nás neváhejte kontaktovat a my vám s objednávkou rádi pomůžeme. Nebo pro vás připravíme na eshop vámi poptávanou barevnou sestavu pro jednodušší objednání.

Hloubka34
Šířka270
Výška206
Barva Výrobku5000B - vysoce lesklý laminát Rehau bílý
Barva DoplňkuH1145 - lamino Egger dub Bardolino
Záruka5 let

Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Moderní obývací sestavy Cube nabízí širokou škálu kompozic a umožňují tím uspokojit potřebu všech klientů. Rozmanitost povrchů (dřevo nebo lak), mezi kterými si můžete vybírat, vytváří velmi příjemné barevné kontrasty. Rozměrové dispozice skříněk umožňují vytvářet moderní linie. Pokud Vám rozměry skříněk nevyhovují, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám najít vhodnou variantu. Ke všem moderním obývacím stěnám dokážeme vyrobit i individuální skříňky na míru, dle vašich požadavků. Obývací stěny z řady Cube jsou skvělou variantou pro váš obývací pokoj. Precizní provedení, kvalitní materiály, moderní dekory a  to vše za velmi příznivé ceny!!!

Panty všech skříněk mají tlumený dověr a snadné nasazování click on. Plus podložku pantu pro 3D seřízení dvířek. Všechny materiály jsou 18 a 19 mm silné. Otevírání dvířek je způsobem vložením prstů do 9mm štěrbiny mezi dvířky a bokem nebo dnem nebo půdou, podle typu skříňky. Nově jsme přidali také výklopné skříňky (výklop a sklop pomocí plynového pístu). Skříňky už nemají přesah dvířek, takže je možné je montovat i na těsno jednu k druhé.

Všechny skříňky můžeme dodat za určitých podmínek, ve všech plošných dekorech egger.com. K obývacím stěnám Cube také samozřejmě nabízíme kompletní montáž a instalaci, kterou provádějí naši odborní pracovníci.

Potřebuji poraditzavřít
Váš email:
Telefon:
Předmět:
Váš dotaz: