Obývací sestava Cube-10 kombinace Egger onyxově šedá, bílý lesk a dub Thermo

Obývací stěna Cube-10
-2 %
Běžná cena s DPH 1 330 249 Kč 1 303 644 Kč 1 077 391 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +133 025 Kč
Přeji si spočítat instalaci +66 512 Kč
Přeji si vynést do patra +26 605 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódCube-10 U960 5000B H1199Záruka5 letObjednací kódCube Composizione 10
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Kompletní moderní obývací sestava Cube-10 zahrnuje skříňky v počtu a barevném provedení přesně tak, jak je na obrázku. Rozložení skříněk je možné si individuálně zvolit při instalaci zboží. Uvedené rozměry jsou uvedeny podle rozmístění na obrázku. Barevná kombinace je ilustrační, objednáním jednotlivých skříněk je možné barevnost sestavy změnit dle vašich požadavků. K obývací sestavě je také možné ještě doobjednat jednotlivé skříňky, podle vašich prostorových možností. Jednotlivé skříňky včetně všech barevných možností naleznete v naší nabídce.

Obývací sestava se skládá z:

2x Cube-A RWEN

2x Cube-A LBI

2x Cube-A LGRO

2x Cube-C LGRO

Hloubka31
Šířka422
Barva Výrobku25000B
Barva Výrobku3H1199 - lamino Egger dub Thermo
Výška200
Barva VýrobkuU960 - lamino Egger onyxově šedá

Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Moderní obývací sestavy Cube nabízí širokou škálu kompozic a umožňují tím uspokojit potřebu všech klientů. Rozmanitost povrchů (dřevo nebo lak), mezi kterými si můžete vybírat, vytváří velmi příjemné barevné kontrasty. Rozměrové dispozice skříněk umožňují vytvářet moderní linie. Pokud Vám rozměry skříněk nevyhovují, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám najít vhodnou variantu. Ke všem moderním obývacím stěnám dokážeme vyrobit i individuální skříňky na míru, dle vašich požadavků. Obývací stěny z řady Cube jsou skvělou variantou pro váš obývací pokoj. Precizní provedení, kvalitní materiály, moderní dekory a  to vše za velmi příznivé ceny!!!

Panty všech skříněk mají tlumený dověr a snadné nasazování click on. Plus podložku pantu pro 3D seřízení dvířek. Všechny materiály jsou 18 a 19 mm silné. Otevírání dvířek je způsobem vložením prstů do 9mm štěrbiny mezi dvířky a bokem nebo dnem nebo půdou, podle typu skříňky. Nově jsme přidali také výklopné skříňky (výklop a sklop pomocí plynového pístu). Skříňky už nemají přesah dvířek, takže je možné je montovat i na těsno jednu k druhé.

Všechny skříňky můžeme dodat za určitých podmínek, ve všech plošných dekorech egger.com. K obývacím stěnám Cube také samozřejmě nabízíme kompletní montáž a instalaci, kterou provádějí naši odborní pracovníci.

PopisSérie Cube