Obývací sestava bez zádových panelů a osvětlení Cube-11

Obývací sestava bez zádových panelů a osvětlení Cube-11
-3 %
Běžná cena s DPH 17 452 Kč 16 985 Kč 14 037 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 745 Kč
Přeji si spočítat instalaci +873 Kč
Přeji si vynést do patra +349 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódCube-11 8681SM H1199Záruka5 let
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Obývycí sestava Cube-11 je dodávána bez zádových panelů a jejich osvětlení. Jednotlivé skříňky jsou montovány přímo na zeď a jejich rozmístění může být dle přání a požadavků zákazníka.

Hloubka34
Šířka270
Výška206
Barva Výrobku8681SM - lamino Egger bílá super mat
Barva DoplňkuH1199 - lamino Egger dub Thermo

Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Moderní obývací sestavy Cube nabízí širokou škálu kompozic a umožňují tím uspokojit potřebu všech klientů. Rozmanitost povrchů (dřevo nebo lak), mezi kterými si můžete vybírat, vytváří velmi příjemné barevné kontrasty. Rozměrové dispozice skříněk umožňují vytvářet moderní linie. Pokud Vám rozměry skříněk nevyhovují, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám najít vhodnou variantu. Ke všem moderním obývacím stěnám dokážeme vyrobit i individuální skříňky na míru, dle vašich požadavků. Obývací stěny z řady Cube jsou skvělou variantou pro váš obývací pokoj. Precizní provedení, kvalitní materiály, moderní dekory a  to vše za velmi příznivé ceny!!!

Panty všech skříněk mají tlumený dověr a snadné nasazování click on. Plus podložku pantu pro 3D seřízení dvířek. Všechny materiály jsou 18 a 19 mm silné. Otevírání dvířek je způsobem vložením prstů do 9mm štěrbiny mezi dvířky a bokem nebo dnem nebo půdou, podle typu skříňky. Nově jsme přidali také výklopné skříňky (výklop a sklop pomocí plynového pístu). Skříňky už nemají přesah dvířek, takže je možné je montovat i na těsno jednu k druhé.

Všechny skříňky můžeme dodat za určitých podmínek, ve všech plošných dekorech egger.com. K obývacím stěnám Cube také samozřejmě nabízíme kompletní montáž a instalaci, kterou provádějí naši odborní pracovníci.

PopisSérie Cube