Obývací sestava bez zádových panelů a osvětlení Cube-11

-13 %
Obývací sestava bez zádových panelů a osvětlení Cube-11
Barva Výrobku
LBI
LBI - lak lesklý bílý
LBI - lak lesklý bílý
Barva Doplňku
RWEN
RWEN - Dub wenge laminát
RWEN - Dub wenge laminát
Běžná cena 15 881 Kč
Vaše cena 13 745 Kč s DPH
U Vás asi za 3 týdny
U Vás asi za 3 týdny
300 Kč
s DPH
1 460 Kč
s DPH
500 Kč
s DPH
Produkt nebyl hodnocen
PopisKe staženíSérie Cube

Obývycí sestava Cube-11 je dodávána bez zádových panelů a jejich osvětlení. Jednotlivé skříňky jsou montovány přímo na zeď a jejich rozmístění může být dle přání a požadavků zákazníka.

Šířka270
Hloubka34
Výška206
Barva DoplňkuRWEN - Dub wenge laminát
Barva VýrobkuLBI - lak lesklý bílý
Záruka5 let
Dokumenty ke stažení

Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Cube nábytek do obývacího pokoje je vlastně novou kombinací obývacích stěn Element s přidáním několika dřevitých dekorů. Dekory dřeva tohoto nábytku mají povrchy tzv. synchropór, což tyto lamino dekory ještě více na dotyk i pouhým okem, přiblížilo skutečným dřevinám. Pro výrobu tohoto nábytku nebyl poražen žádný stom lidskou rukou. Veškerá surovina na výrobu tohoto nábytku byla použita z polomů a druhotného zpracování dřevin.

Moderní obývací sestavy Cube nabízí širokou škálu kompozic a umožňují tím uspokojit potřebu všech klientů. Rozmanitost povrchů (dřevo nebo lak), mezi kterými si můžete vybírat, vytváří velmi příjemné barevné kontrasty. Rozměrové dispozice skříněk umožňují vytvářet moderní linie. Italské obývací stěny Cube jsou vhodným řešením pro každý moderní interiér. Pokud Vám rozměry skříněk nevyhovují, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám najít vhodnou variantu. Ke všem moderním obývacím stěnám dokážeme vyrobit i individuální skříňky na míru, dle vašich požadavků.

Ke všem obývacím sestavám nabízíme také odbornou montáž a instalaci na zeď, kterou provádějí našich odborní pracovníci.