Obývací stěna LinkSystem-COMP5

Obývací stěna LinkSystem-COMP5
-15 %
Běžná cena s DPH 79 260 Kč 67 371 Kč 55 679 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +7 926 Kč
Přeji si vynést do patra +1 585 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódLinkSystem-COMP5 LGRO VT WWENZáruka5 let
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Kompletní obývací sestava LinkSystem-COMP5 obsahuje skříňky přesně tak, jak je na obrázku, včetně vnitřního osvětlení pro prosklené skříňky. Změny jsou samozřejmě možné, není problém objednat sestavu v jiném barevném provedení, v jiném rozložení a seskupení skříněk.

Barva VýrobkuLGRO - lak šedý matný
Barva Čelních plochVT - transparentní sklo
Barva SokluWWEN - dřevodekor wengé

Obývací pokoje LinkSystem
Obývací pokoje LinkSystem
Obývací pokoje LinkSystem
Obývací pokoje LinkSystem
Obývací pokoje LinkSystem
Obývací pokoje LinkSystem
Obývací pokoje LinkSystem
Luxusní lakovaný nábytek do obývacího pokoje LinkSystem jsme po inovaci vrátili po čase do nabídky, modernizovaný v nových barvách, s lepším systémem spojení. LinkSystem je velmi variabilní, protože jednotlivé skříňky lze pomocí soklů spojovat do velmi moderních a nadčasových komod.

Spojením komod a vitrín dokážeme vytvořit opravdu luxusní obývací sestavy, které budou zdobit váš obývací prostor. V individuální výrobě můžeme nabídnou také další barvy, dle přání vás zákazníků. 

LinkSystem je opravdu plně lakovaný obývací nábytek, a to na všech vnějších plochách a hranách. Používá kvalitní italské kování Salice, panty tlumeným dověrem a zásuvky s dotahem. Jeho hlavní předností je variabilita. Skříňky, které si koupíte, můžete v budoucnu libovolně přeskládat a máte nový pokoj. Nábytek LinkSystem je vyráběn pouze v Itálii pod dozorem šef designera firmy, pana Lorenco Campaneli.

LinkSystem existuje také jako série pro ložnice. Můžete tak mít ucelený design celého domu. Díly, které vám budou chybět například do předsíně vám vyrobíme na míru. Pokud Vás zaujal design obývacího nábyteku LinkSystem a rádi byste propojili Váš interiér v jednou duchu, není to žádný problém. V nabídce máme také ložnice LinkSystem, kde naleznete postele, šatní skříně a další komody, které mají stejný design jako tyto moderní obývací stěny.

PopisSérie LinkSystem