Otevřená skříňka Cube-D sada 3 kusů Egger dub Bardolino

Otevřená skříňka Cube-D sada 3 kusů
-20 %
Běžná cena s DPH 5 530 Kč 4 423 Kč 3 656 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +553 Kč
Přeji si spočítat instalaci +276 Kč
Přeji si vynést do patra +111 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódCube-D H1145Záruka5 letObjednací kódCube-D H1145
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Při objednání produktu Cube-D obdržíte 3 kusy otevřených skříněk.

Skříňky jsou rozměrově kompatibilní se skříňkou Cube-A nebo Cube-C a jsou v nabídce v dřevitých dekorech.

 Skříňky není nutné instalovat přímo k ostatním skříňkám jak je uvedeno na obrázku, je možné je instalovat na stěnu i samostatně.

Hloubka31
Šířka57
Výška29
Barva VýrobkuH1145 - lamino Egger dub Bardolino

Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Moderní obývací sestavy Cube nabízí širokou škálu kompozic a umožňují tím uspokojit potřebu všech klientů. Rozmanitost povrchů (dřevo nebo lak), mezi kterými si můžete vybírat, vytváří velmi příjemné barevné kontrasty. Rozměrové dispozice skříněk umožňují vytvářet moderní linie. Pokud Vám rozměry skříněk nevyhovují, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám najít vhodnou variantu. Ke všem moderním obývacím stěnám dokážeme vyrobit i individuální skříňky na míru, dle vašich požadavků. Obývací stěny z řady Cube jsou skvělou variantou pro váš obývací pokoj. Precizní provedení, kvalitní materiály, moderní dekory a  to vše za velmi příznivé ceny!!!

Panty všech skříněk mají tlumený dověr a snadné nasazování click on. Plus podložku pantu pro 3D seřízení dvířek. Všechny materiály jsou 18 a 19 mm silné. Otevírání dvířek je způsobem vložením prstů do 9mm štěrbiny mezi dvířky a bokem nebo dnem nebo půdou, podle typu skříňky. Nově jsme přidali také výklopné skříňky (výklop a sklop pomocí plynového pístu). Skříňky už nemají přesah dvířek, takže je možné je montovat i na těsno jednu k druhé.

Všechny skříňky můžeme dodat za určitých podmínek, ve všech plošných dekorech egger.com. K obývacím stěnám Cube také samozřejmě nabízíme kompletní montáž a instalaci, kterou provádějí naši odborní pracovníci.

PopisSérie Cube