Naše realizace a vlastní výroba nábytku na míru

Vinný humidor Rodinný dům Hýskov ČR
Vinný humidor Hýskov u Berouna
Knihovna RD Hýskov
Stůl židle a barové židle rodinný dům Hýskov

Mnohdy se stává zákazník také našim přítelem. Během realizací se totiž potkáváme i několik měsíců. Většinou přicházíme ještě na staveniště. Zde se poprvé setkáme, v tu chvíli ještě s investorem. Ten kdo byl osobně u zrodu svého domu, dobře ví, jaká je to "oběť". Mnoho měsíců příprav a potom kontrola té či oné subdodávky. I když v rozpočtu najdete prostředky na stavební dozor, stejně vás čeká mediátorská práce mezi řemeslníky a mnoho nepříjemných kompromisů. Pokud byste v nás vložili svou důvěru, alespoň interiér, můžete mít bez starostí. Jak vidíte, nezříkáme se realizace žádné části interiéru. U naší, dnes již přítelkyně Kláry, jsme začali dodávkou stolu, židlí, barových židlí, knihovny, šatny a šatních skříní a nakonec došlo i na její velké přání, a sice "Vinný humidor" s vodorovně situovanými láhvemi.

 

Kuchyň navžená panem arch. Hartmanem Pardubice
Kuchyň do renovovaného rodinného domu poblíž Bratislavy
Luxusní rodinný dům Potštejn
Kuchyň s nižším rozpočtem Waltrovka Praha
Kuchyně Praha
Komplení vybvení domu nábytkem Vysočina
Vybavení nábytkem celého domu Pardubicko

Naše kuchyně už používá mnoho zákazníků. Děkujeme jim za jejich důvěru, že se rozhodli investovat své prostředky do našich výrobků. Studiové fotografie si můžete prohlédnou na stránce věnované kuchyním, kde si také můžete stáhnout aktuální pdf katalogy kuchnyní, které dodáváme, nebo které jsou předlohou pro následnou individuální výrobu. V případě že máte zájem o nezávaznou objednávku, neváhejte na na nás také obrátit.

 

Čalouněné postele
Návrh manželského lůžka
Reliazace manželského lůžka podle návrhu architekta
Ložnice podle návrhů architekta
Obývací pokoj rodinného domu

 

Naším nábytkem vybavujeme také všechny druhy provozoven. Ať už je to kadeřnictví nebo noční bar. Tyto instalace bývají časově náročnější, proto budeme rádi pokud nás o svých záměrech v provozovnách budete informovat více dopředu.

 

sídlo společnosti:

ID POINT CZECH, spol. s r.o.

Starý Mateřov 153

53002 Pardubice

 

prodejní sklad:

Dražkovice 212

533 33 Pardubice V

idpoint@idpoint.cz

+420 732 333 444

+420 603 979 999 (also for English sp. customers)