Rozkládací jídelní stůl Pippo wenge

Běžná cena 3 807 Kč
Vaše cena 999 Kč s DPH
U Vás do 5ti dnů
U Vás do 5ti dnů
150 Kč
s DPH
500 Kč
s DPH
PopisJídelní stolyPotřebuji poradit

Výprodej na skladové kusy jídelního stolu Pippo. Skadlem v Pardubicích, u vás téměr hned!!!

 

Rozkládací jídelní stůl Pippo/Hot/. Deska stolu je z lamina o síle 19 mm. Rozkládaní je na obě strany celkem o 60cm. Desku nejprve otočíte na mechanice a poté ji otevřete jako knihu a tím získáte plochu 80x120cm (zavřený 80x60cm). Je perfektní stůl pro menší byty kde je jídelní prosor součástí malé kuchyňky.

Stůl je velmi lehce manipulovatelný v prostoru, takže lze stolovat také ze všech jeho stran ať příležitostně nebo stále.

K tomuto stolu je ideání židle Adda, Roy, Robert

Šířka80
Hloubka60
Výška75
Rozložení+60
Barva VýrobkuWE - wengé
Záruka5 let

Stolování je velmi důležité pro každou rodinu a ani v dnešní uspěchané době, bychom na tuto tradici neměli zapomínat. Jídelní stůl má funkci nejen stravovací, ale odjakživa se u něj schází celá rodina. Jídelní stůl je tedy velmi důležitou součástí každého domova. Skladem máme mnoho variant jídelních stolů všech možných provedení. Obecně platí, že šířka jednoho místa u stolu by měla být alespoň 60 cm na osobu. Tedy minimální rozměr stolu pro čtyřčlennou rodinu by měl být alespoň 120 x 80 cm. Ovšem jako nejstandardnější rozměr je možné označit velikost stolu 140 x 80 cm.

Součástí detailu produktů je fotogalerie, kde jsou prezentovány jídelní stoly a židle společně, ve snaze představit nejvhodnější kombinaci jak je navrhl designer výroby. V našem katalogu najdete skleněné stoly, jídelní rozkládací stoly, moderní jídelní stoly, ale také často požadované jídelní stoly velké, stoly levné ale i luxusní. Všechny stoly jsou vyrobeny v Itálii. Mohlo by se zdát, že modely stolů jsou víceméně neměnné, ale i v tomto segmentu nábytků lze pozorovat jeho vývoj. Tak jako u židlí, i u stolů přichází s moderními materiály posun v designu a stylu.

Při nákupu stolu je kladen důraz na jeho provedení, velikost a cenu. V případě, že si zařizujete celou jídelnu i s kuchyní, je dobré si již od počátku zjistit, jaké budete mít možnosti v tomto směru. Není výjimkou, že jako zákazník máte kuchyň v méně běžném dekoru či moření a již těžko sháníte jídelní stůl a židle. Proto je dobré mít představu o stolu a židlích již od samého počátku. V případě, že nejste příliš limitováni cenou a prostorem, je vhodné vybírat stůl větší, případně rozkládací.

ZabalitVíce informací
Potřebuji poraditzavřít
Váš email:
Telefon:
Předmět:
Váš dotaz: