Rozkládací jídelní stůl Tecno-160 BFR bílý dub

-35 %
Rozkládací jídelní stůl Tecno-160 BFR bílý dub
Produkt nebyl hodnocen
Rozkládací jídelní stůl Tecno-160 BFR bílý dub
Rozkládací jídelní stůl Tecno-160 BFR bílý dub
Běžná cena 27 770 Kč
Vaše cena 17 999 Kč s DPH
Na externím skladu, dodání do 2-4 týdnů
Na externím skladu, dodání do 2-4 týdnů
150 Kč
s DPH
PopisJídelní stolyPotřebuji poradit

Novinka v jídelních stolech z řady italských designerů - jídelní stůl Tecno. Jednoduché linie jsou v dnešní době velmi moderní a tento požadavek splňuje náš jídelní stůl na maximum. V základním rozměrů je veliký tak akorát pro 4 členou rodinu - rozměr je 160x90cm. Ale pokud máte hodně příbuzných a rádi se sházíte, není v tom žádný problém. Stůl disponuje rozkládáním až na 260cm - dají se do středu stolu vložit dvě vkládáací desky - každá o šířce 50cm. Můžete tedy pohostit celou rodinu a posedět u jednoho stolu. Rozkládání je dřevěné s kovovými ložišky, velmi snadno ovladatelné a pevné.

Deska stolu je silná 18mm, na krajích má zesílenou tloušťku, takže pohledově má deska tloušťku 80mm. Nohy jsou čtvercové a půdorysu 80x80mm.

Barva VýrobkuBFR
Hloubka90
Rozložení+50+50
Šířka160
Výška75
Záruka5 let

Stolování je velmi důležité pro každou rodinu a ani v dnešní uspěchané době, bychom na tuto tradici neměli zapomínat. Jídelní stůl má funkci nejen stravovací, ale odjakživa se u něj schází celá rodina. Jídelní stůl je tedy velmi důležitou součástí každého domova. Skladem máme mnoho variant jídelních stolů všech možných provedení. Obecně platí, že šířka jednoho místa u stolu by měla být alespoň 60 cm na osobu. Tedy minimální rozměr stolu pro čtyřčlennou rodinu by měl být alespoň 120 x 80 cm. Ovšem jako nejstandardnější rozměr je možné označit velikost stolu 140 x 80 cm.

Součástí detailu produktů je fotogalerie, kde jsou prezentovány jídelní stoly a židle společně, ve snaze představit nejvhodnější kombinaci jak je navrhl designer výroby. V našem katalogu najdete skleněné stoly, jídelní rozkládací stoly, moderní jídelní stoly, ale také často požadované jídelní stoly velké, stoly levné ale i luxusní. Všechny stoly jsou vyrobeny v Itálii. Mohlo by se zdát, že modely stolů jsou víceméně neměnné, ale i v tomto segmentu nábytků lze pozorovat jeho vývoj. Tak jako u židlí, i u stolů přichází s moderními materiály posun v designu a stylu.

Při nákupu stolu je kladen důraz na jeho provedení, velikost a cenu. V případě, že si zařizujete celou jídelnu i s kuchyní, je dobré si již od počátku zjistit, jaké budete mít možnosti v tomto směru. Není výjimkou, že jako zákazník máte kuchyň v méně běžném dekoru či moření a již těžko sháníte jídelní stůl a židle. Proto je dobré mít představu o stolu a židlích již od samého počátku. V případě, že nejste příliš limitováni cenou a prostorem, je vhodné vybírat stůl větší, případně rozkládací.

ZabalitVíce informací
Potřebuji poraditzavřít
Váš email:
Telefon:
Předmět:
Váš dotaz: