Sedačky se snímatelnám a pratelným potahem
Sedačky se snímatelnám a pratelným potahem 1
Nesmrtelná klasika Navona sofa
Víte za co platíte?!
Sedací soupravy se snímatelným a pratelným potahem.
Sedací souprava London do volného prostoru

Sedací soupravy se snímatelným potahem nebo z pravé kůže ROSINI s.p.a.

Sedací soupravy se pro IDPOINT vyrábějí v Toskánsku, v zemi skvělých pochutin a krásné přírody. Život mezi těmito skvělými dary přírody přenášejí naši kolegové z výroby také do našich sedacích souprav. Pro sedací soupravy, křesla a doplňky, které pro nás vyrábějí, používají jen ušlechtilé materiály, které do této třídy výrobků patří. Aplikují do výroby letité poznatky a přání zákazníků, a tak například vyřešili stálé dilema, jestli je lepším čalouněním pro sedací soupravy látka nebo kůže. Všechny látkové potahy jsou nyní plně snímatelné a pratelné! I když kožené čalounění má nenahraditelnou vůni a přidanou hodnotu luxusnějšího dojmu. Ale s koupí dvou různých snímatelných potahů na naše sedací soupravy budete mít jinou sedačku třeba každý měsíc. Možnost vlastního potahu je u nás samozřejmostí.

Dozvědět se více...

Nabízíme stále moderní design italských sedacích souprav se zárukou 10let. Naše sedací soupravy jsou kompromisem mezi dobrou cenou, kvalitou zpracování a výdrží sedací soupravy. Snažíme se, aby sedací soupravy neměly zbytečně mnoho mechanických částí. Z praxe užívání všech známých i neznámých značek víme, co je na sedací soupravě opravdu důležité, co vydží a co se může pokazit. Specializujeme se na kožené sedací soupravy a sedací soupravy s plně snímatelným potahem, který lze prát v pračce. Pro sedací soupravy používáme výhradně kombinaci osvědčených kvalitních PUR pěn a případně kachního peří. V závisloti na modelu sedací soupravy obsahují některé také ocelové přužiny v taštičkách. Sedací soupravy dodáme až do vašeho domu s garancí na konstrukční pevnost po dobu 10ti let.

Dozvědet se ještě více...

Proč jsou naše sedačky lehké? To je prosté. Do kvatliní sedací soupravy nepatří žádná dřevotříska! Dřevotřískové desky jsou extrémě těžké a mají v konstrukcích mnohem menší životnost. Naše sedací soupravy obsahují jen lipové dřevo a topolovou překližku, pružné gumotextilní lamely, a kvalitní pěny. Váží až o 40% měně. Váha je velmi důležitá. Až budete chtít svou dřevotřískovou nádheru přečalounit zjistíte, že manipulace je tak náročná a drahá, že ji raději vyhodíte. Sedací souprava s celosnímatelným a pratelným potahem je to vůbec nejlepší řešení. Už při objednání sedačky se může vyplatit objednat potahy rovnou dvakrát. A klidně pokaždé v jiné barvě. Střídat čalounění pak můžete bežně, jako na povlečení na posteli. Navíc se snímatelným potahem máte vlastně v ruce svůj střih a každý dobrý čalouník vám tak může ušít potahy vlastní.

Na co si ještě dát pozor...

Pokud kupujete sedací soupravu například 270cm dlouhou a její cena je řekněme do 40tis Kč, musíte počítat s tím, že si kupujete opravdu levnou věc. Do útrob takového výrobku se raději nikdy nedívejte. Je to samá neopracovaná, odpařující se dřevotříska, levné pěny, potahové látky bez možnosti sejmutí, nebo levné PU koženky. Většinou jsou i pěnové polštáře díky čalounění v celku, pevnou součástí sedací soupravy. Taková sedací souprava má po maximálně pěti letech svůj život za sebou a Vy budete muset vytáhnou další finance, protože její renovace se nevyplatí. Pěkná byla jen v letáku nebo supermarketu.

ZabalitVíce informací
Nejprodávanější
1
Taburet Aiaccio-F

Taburet Aiaccio-F

U Vás asi za 4 týdny
13 074 Kč10 805 Kč bez DPH
2
Dvoused Aiaccio-2P

Dvoused Aiaccio-2P

U Vás asi za 4 týdny
30 773 Kč25 432 Kč bez DPH
3
Trojsed Aiaccio-3P

Trojsed Aiaccio-3P

U Vás asi za 4 týdny
37 612 Kč31 084 Kč bez DPH
4
Rozkládání na lůžko Aiaccio-Rozklad-2P
4 953 Kč4 093 Kč bez DPH
5
Rozkládání na lůžko Aiaccio-Rozklad-3P
5 942 Kč4 911 Kč bez DPH
6
Rozkládání na lůžko Chester-Rozklad-3P
7 057 Kč5 832 Kč bez DPH
7
Dvoused Chester-2P

Dvoused Chester-2P

U Vás asi za 4 týdny
48 874 Kč40 392 Kč bez DPH
8
Trojsed Chester-3P

Trojsed Chester-3P

U Vás asi za 4 týdny
58 649 Kč48 470 Kč bez DPH
9
Křeslo Chester-P

Křeslo Chester-P

U Vás asi za 4 týdny
31 769 Kč26 255 Kč bez DPH
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Sedací souprava Loreto-252
Akce
KR000PN233PN707PN1714PN1715
U Vás asi za 4 týdny
56 316 Kč