Závěsná skříňkas výklopem dolů Cube-C Egger onyxově šedá

Závěsná skříňka s výklopem dolů Cube-C1
-20 %
Akce
Závěsná skříňka s výklopem dolů Cube-C1
Závěsná skříňka s výklopem dolů Cube-C1
Závěsná skříňka s výklopem dolů Cube-C1
Běžná cena s DPH 6 945 Kč 5 556 Kč 4 592 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +695 Kč
Přeji si spočítat instalaci +347 Kč
Přeji si vynést do patra +139 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódCube-C1 U960Záruka5 letObjednací kódCube-C sklop U960
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Akční cena platí pouze na skladové kusy a konkrétní barevné provedení, které je označeno slevou! Sleva za osobní odběr již pro akční ceny není možná.

Hloubka31
Šířka139
Výška29
Barva VýrobkuU960 - lamino Egger onyxově šedá

Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Moderní obývací sestavy Cube nabízí širokou škálu kompozic a umožňují tím uspokojit potřebu všech klientů. Rozmanitost povrchů (dřevo nebo lak), mezi kterými si můžete vybírat, vytváří velmi příjemné barevné kontrasty. Rozměrové dispozice skříněk umožňují vytvářet moderní linie. Pokud Vám rozměry skříněk nevyhovují, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám najít vhodnou variantu. Ke všem moderním obývacím stěnám dokážeme vyrobit i individuální skříňky na míru, dle vašich požadavků. Obývací stěny z řady Cube jsou skvělou variantou pro váš obývací pokoj. Precizní provedení, kvalitní materiály, moderní dekory a  to vše za velmi příznivé ceny!!!

Panty všech skříněk mají tlumený dověr a snadné nasazování click on. Plus podložku pantu pro 3D seřízení dvířek. Všechny materiály jsou 18 a 19 mm silné. Otevírání dvířek je způsobem vložením prstů do 9mm štěrbiny mezi dvířky a bokem nebo dnem nebo půdou, podle typu skříňky. Nově jsme přidali také výklopné skříňky (výklop a sklop pomocí plynového pístu). Skříňky už nemají přesah dvířek, takže je možné je montovat i na těsno jednu k druhé.

Všechny skříňky můžeme dodat za určitých podmínek, ve všech plošných dekorech egger.com. K obývacím stěnám Cube také samozřejmě nabízíme kompletní montáž a instalaci, kterou provádějí naši odborní pracovníci.

PopisSérie Cube