Závěsná skříňka s výklopem dolů Cube-C1

Závěsná skříňka s výklopem dolů Cube-C1
-20 %
Akce
Závěsná skříňka s výklopem dolů Cube-C1
Závěsná skříňka s výklopem dolů Cube-C1
Závěsná skříňka s výklopem dolů Cube-C1
Běžná cena s DPH 3 715 Kč 2 972 Kč 2 456 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +371 Kč
Přeji si spočítat instalaci +186 Kč
Přeji si vynést do patra +74,3 Kč
U Vás do 5-10ti dnů podle rozvozu, k dispozici 2 ks.
Osobně v prodejně:pondělí 5.12Přepravní společností:čtvrtek 8.12
KódCube-C1 8681SMZáruka5 letObjednací kódCube-C sklop 8186SM
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Akční cena platí pouze na skladové kusy a konkrétní barevné provedení, které je označeno slevou! Sleva za osobní odběr již pro akční ceny není možná.

Hloubka31
Šířka139
Výška29
Barva Výrobku8681SM - lamino Egger bílá super mat

Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Obývací stěny Cube
Moderní obývací sestavy Cube nabízí širokou škálu kompozic a umožňují tím uspokojit potřebu všech klientů. Rozmanitost povrchů (dřevo nebo lak), mezi kterými si můžete vybírat, vytváří velmi příjemné barevné kontrasty. Rozměrové dispozice skříněk umožňují vytvářet moderní linie. Pokud Vám rozměry skříněk nevyhovují, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám najít vhodnou variantu. Ke všem moderním obývacím stěnám dokážeme vyrobit i individuální skříňky na míru, dle vašich požadavků. Obývací stěny z řady Cube jsou skvělou variantou pro váš obývací pokoj. Precizní provedení, kvalitní materiály, moderní dekory a  to vše za velmi příznivé ceny!!!

Panty všech skříněk mají tlumený dověr a snadné nasazování click on. Plus podložku pantu pro 3D seřízení dvířek. Všechny materiály jsou 18 a 19 mm silné. Otevírání dvířek je způsobem vložením prstů do 9mm štěrbiny mezi dvířky a bokem nebo dnem nebo půdou, podle typu skříňky. Nově jsme přidali také výklopné skříňky (výklop a sklop pomocí plynového pístu). Skříňky už nemají přesah dvířek, takže je možné je montovat i na těsno jednu k druhé.

Všechny skříňky můžeme dodat za určitých podmínek, ve všech plošných dekorech egger.com. K obývacím stěnám Cube také samozřejmě nabízíme kompletní montáž a instalaci, kterou provádějí naši odborní pracovníci.

PopisSérie Cube