Amalfi-E LBI

Amalfi-E LBI
Amalfi-E LBI
Amalfi-E LBI
Amalfi-E LBI
Amalfi-E LBI
Amalfi-E LBI
Doporučená cena s DPH 8 783 Kč 8 607 Kč2 % 7 113 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +878 Kč
Přeji si vynést do patra +176 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódAmalfi-E LBIZáruka5 letObjednací kód20 90 06-02
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Obývací stěny Amalfi
Obývací stěny Amalfi
Obývací stěny Amalfi
Obývací stěny Amalfi
Obývací stěny Amalfi
Bílé komody, příborníky a skleníky to je hlavní motto série Amalfi. Postupem času jsme pro velký úspěch zařadili také individuální výrobu. Obývací nábytek Amalfi je natolik oblíbený a nadčasový, že jsme zařadili do výroby také další barvy.

Bílá lesklá zůstává cenově nejvýhodnější. I když další dekory jsou dražší je pro ně použito lepší kování a vyšší přidaná hodnota díky individuálnímu zpracování. Můžete žádat také váš specifický dekor ale také individualizace rozměru nábytku je možná.

Komody Amalfi - variantu LBI, bílá vysoký lesk, vyrábíme sériově v Itálii, ostatní dekory jsou vyrobeny v ČR z materiálu MDF akryl hluboký lesk nebo hedvábný mat. Akrylové desky mají ten nejušlechtilejší povrch ihned za extra drahým plným lakem. Akrylové povrchy jsou však v běžném použití odolnější než lakované plochy. Hraněno laserovou hranou bez viditelného přechodu plochy a hrany.

Rozměr všech komod v sérii Amalfi dokážeme přizpůsobit na vaše přání v rámci technických možností materiálů a kování. S dotazy na jiný materiál a rozměr se na nás obraťte kdykoliv telefonicky nebo e-mailem.

Hloubka50
Šířka190
Hlavní barva výrobkuBílá
Výška45
Barva VýrobkuLBI - lak lesklý bílý
Produktová ŘadaAmalfi
Série AmalfiParametry