Jídelní židle Jude-SL C TO03 podnož chromovaná, sedák imitace kůže Time bílá

Jídelní židle Jude-SL C TO03 podnož chromovaná, sedák imitace kůže Time bílá
-7 %
Doporučená cena s DPH 7 498 Kč 6 999 Kč7 % 5 784 Kč bez DPH
Množstevní slevyod 6 ks5 599 Kč4 627 Kčod 8 ks5 249 Kč4 338 Kčod 10 ks5 109 Kč4 223 Kč
Přeji si spočítat montáž +750 Kč
Přeji si vynést do patra +150 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódJude-SL C TO03Záruka2 rokyObjednací kódJude-SP C TO03 - cromato + ecopelle Time TO03
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení
Barva KorpusuC - Chromovaný porvch
Barva SedákuTO03
Rozměr hloubka56
Rozměr šířka44
Rozměr výška86
Rozměr výška sed.46

Jsme specialisté na jídelní židle. V České Republice jsme jich prodali více než 100.000ks. Nabízíme kuchyňské a jídelní židle vyrobené v Itálii. V Itálii se podílíme na jejich vývoji a výrobě. Jídelní židle a stoly, které najdete v naší nabídce, jsou selekcí toho nejlepšího a většinu z nich nikde jinde nekoupíte. Každá je jiná a originální. Jídelní židle IDPOINT máte možnost plně přizpůsobit vašim požadavků. Můžete si vybrat naprosto unikátní lakování, moření i čalounění. Některé modely jídelních židlí, vyrobíme pouze v limitované sérii, a váš interiér tak bude naprosto originální. Naše jídelní židle nepochází od komerčních značek, kde většinu ceny tvoří jejich nutně vysoká marže. Naše židle jsou z malých neznámých manufaktur, kde hlavní podíl na ceně nese kvalita zpracování a originalita.

Některé klasické tvary židlí se používají řadu let. Mnohé moderní jídelní židle jsou naopak originální. S postupem času se nabízí využití nových materiálů, především pak plastů, vhodných k výrobě skořepinových sedáků pro jídelní židle. Jde o polypropyleny, akryláty, polykarbonáty a jejich modifikace. Jsou projektovány designéry přímo v našem studiu pro mezinároní prodejní síť IDPOINT. Ve výběru najdete jídelní a kuchyňské židle dřevěné, kovové, kožené i židle z masivu.

Každá jídelní židle by měla být nejen pěkná, ale i příjemná na posezení. Mnohdy hraje roli i funkčnost, či nadstandardní provedení tuhosti. Tyto požadavky jsou kladeny především na židle do restaurací a veřejných prostor. Jídelní a kuchyňské židle prodáváme již od svého počátku a tak máme mnohaleté zkušenosti při jejich výběru. Objednejte si jídelní židli od nás a budete opravdu spokojeni. Po dohodě si židle můžete vyzkoušet i u vás doma a zdarma.

Kteroukoli jídelní židli nyní vyberete, nemůžete vybrat špatně. Všechny jídelní židle, které jsou v naší kolekci jsou něčím vyjímečné.

Více informací »Zabalit
ParametryObecně o židlích