Komoda Dama-LB4 LGR šedý lesklý lak

Komoda Dama-LB4 LGR šedý lesklý lak
-13 %
Komoda Dama-LB4 LGR šedý lesklý lak
Komoda Dama-LB4 LGR šedý lesklý lak
Komoda Dama-LB4 LGR šedý lesklý lak
Komoda Dama-LB4 LGR šedý lesklý lak
Doporučená cena s DPH 17 305 Kč 14 999 Kč13 % 12 396 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 731 Kč
Přeji si vynést do patra +346 Kč
U Vás do 5-10ti dnů podle rozvozu, k dispozici 1 ks.
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:čtvrtek 20.6
KódDama-LB4 LGRZáruka2 rokyObjednací kód20 23 08 - 08
Popis a parametry:
Největší komoda z řady obývacího nábytku Dama. Jedná se o komodu v šedém lesklém laku. Komoda má dvoje dvířka na stranách, ve střední části jsou 4 samostatné zásuvky a otevřený prostor, ve kterém je s...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Největší komoda z řady obývacího nábytku Dama. Jedná se o komodu v šedém lesklém laku. Komoda má dvoje dvířka na stranách, ve střední části jsou 4 samostatné zásuvky a otevřený prostor, ve kterém je skleněná polička. Ve vnitřním prostoru části s dvířky je jedna lamino police. Otevřená komoda je vidět ve fotogalerii v provedení dub. Dvířka jsou z materiálu, který má kombinovanou sílu 16 a 22mm. Dvířka i zásuvky se otevírají pomocí přesahu čílka přes korpus.

Rozměr hloubka43
Rozměr šířka241
Hlavní barva výrobkuŠedá
Rozměr výška84
Barva VýrobkuLGR - lak šedý lesklý
Produktová ŘadaDama
slide
slide
slide
slide
slide
Série obývacího nábytku Dama je velmi populární díky plasticitě dvířek. Kdo má rád reliéfní tvat dvířek, něco jiného než je vše ostatní, zvolí skříňky Dama. Korpusy i dvířka jsou ve stejném lakovaném dekoru, nebo dřevodekoru dub sonoma nebo jinak zvaný dub bardolino přírodní. Skříňky jsou baleny ve 2 až 3 kartonech v demontu, pro snazší a bezpečnou manipulaci. Balení obsahuje podrobný návod na sestavení, díky kterému nábytek sestaví i laik. Nábytek můžete doplnit také vhodný stolem, židlí a konferenčním stolkem ve stejném dekoru.
PopisObývací nábytek DamaKe stažení