Kompaktní obývací stěna Praktiko-Wall OXI NCS korpus oxidovaný kámen, čílka ořech Stelvio

Kompaktní obývací stěna Praktiko-Wall OXI NCS korpus oxidovaný kámen, čílka ořech Stelvio
-18 %
Výprodej
Kompaktní obývací stěna Praktiko-Wall OXI NCS korpus oxidovaný kámen, čílka ořech Stelvio
Kompaktní obývací stěna Praktiko-Wall OXI NCS korpus oxidovaný kámen, čílka ořech Stelvio
Kompaktní obývací stěna Praktiko-Wall OXI NCS korpus oxidovaný kámen, čílka ořech Stelvio
Doporučená cena s DPH 17 039 Kč 13 999 Kč18 % 11 569 Kč bez DPH
Množstevní slevyod 2 ks13 299 Kč10 991 Kčod 3 ks12 599 Kč10 412 Kč
Přeji si spočítat instalaci +852 Kč
Přeji si vynést do patra +341 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódPraktiko-Wall OXI NCSZáruka2 rokyObjednací kódPraktiko 72 79 36 NC Ossido / Noce Stelvio
Popis a parametry:
Mnoho věcí, které jsme doma před časem odmítali, se dnes znovu vrátilo a vracet bude. V nábytku to není nikdy stejné jako to bylo původně, ale vždy se opráší původní pragmatické řešení a přidají se no...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Mnoho věcí, které jsme doma před časem odmítali, se dnes znovu vrátilo a vracet bude. V nábytku to není nikdy stejné jako to bylo původně, ale vždy se opráší původní pragmatické řešení a přidají se nové trendy materiály a správné kování.

Tímto způsobem přidáváme v poslední době více a více oblíbenější kompaktní obývací stěny. Prostor pro TV je v idelálním pozorovacím úhlu a do prostoru lze umístit telvizor o šířce obrazovky až 169cm což odpovídá maximálně úhlopříčce 75". V kompaktní stěně Praktiko najdete výklopy, sklop, zásuvky i police na knihy. Umístíte do ní to nejbliší co potřebujete, co vás obklopuje a co je pro vás cenné. Kompaktní nábytková stěna je široká 277cm a 211cm vysoká. Prostor tedy najde i menších pokojích. Pokud stěna na kterou ji chcete umístit má více než 3,5 metru, bude vhodné zbývající plochu stěny doplnit zajímavou malbou, tapetou nebo jiným předmětem který vyplní volný prostor. 

Dekory: Barvy použité při výrobě této nábytkové řady jsme pečlivě vybrali, aby maximálně odpovídali trendu roku 2019, celá konstrukce je hladká, bez viditelných úchytek (jsou skryté v hraně, pokud jsou třeba), tak aby vzhled nábytku byl maximálně nadčasový. Materiály maximálně odpovídají tomu, co naleznete v přírodě nebo v případě dekoru beton, aby co nejvěrohodněni imitoval skutečný vzhled betonu nebo cementové stěrky, která tu byla a dlouho bude.

K nábytku přikládáme detailní, srozumitelný obrázkový návod. Na pečlivosti, kterou montáži vějete(me) záleží dokonalost výsledného vzhledu. Všechny dílce do sebe přesně zapadají a od každého "šroubku" jsme vám přibalili jeden navíc, kdyby se vám zakutálel.

U korpusu máte možnost výběru, levnější laminát v barvě bílé matné LBM nebo OXI tj. oxidovaný kámen. Čelní plochy jsou možné ve dvou dekorech BET imitace betonu nebo teplejší laminát NCS ořech stelvio, maximální přesná imitace přírodního povrchu dřeva.

Sestava obsahuje 1 zásuvku, 2 sklopná dvířka, 1 výklopná dvířka, otevřené police, průchod pro kabeláž. Všechno kování je kovové s tlumeným dověrem.

Rozměr hloubka42
Rozměr šířka277
Rozměr výška211
Barva KorpusuOXI - oxidovaný kámen
Barva Čelních plochNCS - ořech Stelvio
Produktová ŘadaPraktiko

Nábytek pro obývací pokoje Praktiko
Nábytek pro obývací pokoje Praktiko
Mnoho věcí, které jsme doma před časem odmítali, se dnes znovu vrátilo a vracet bude. V nábytku to není nikdy stejné, jako to bylo původně, ale vždy se opráší původní pragmatické řešení a přidají se nové trendy materiály a správné kování. Tímto způsobem přidáváme v poslední době více a více oblíbenější kompaktní obývací stěny. Prostor pro TV je v ideálním pozorovacím úhlu a do prostoru lze umístit telvizor o šířce obrazovky až 169cm což odpovídá maximálně úhlopříčce 75". V kompaktní stěně Praktiko najdete výklopy, sklop, zásuvky i police na knihy. Umístíte do ní to nejbliší co potřebujete, co vás obklopuje a co je pro vás cenné. Kompaktní nábytková stěna je široká 277cm a 211cm vysoká. Prostor tedy najde i menších pokojích. Pokud má stěna, na kterou chcete tuto obývací sestavu umístit více než 3,5 metru, bude vhodné zbývající plochu stěny doplnit zajímavou malbou, tapetou nebo jiným předmětem který vyplní volný prostor. 

PopisSerie Praktiko 2019+