Kožená jídelní židle Maxim RSA regenerovaná kůže písková

Kožená jídelní židle Maxim RSA regenerovaná kůže písková
-40 %
Kožená jídelní židle Maxim RSA regenerovaná kůže písková
Kožená jídelní židle Maxim RSA regenerovaná kůže písková
Kožená jídelní židle Maxim RSA regenerovaná kůže písková
Kožená jídelní židle Maxim RSA regenerovaná kůže písková
Kožená jídelní židle Maxim RSA regenerovaná kůže písková
Kožená jídelní židle Maxim RSA regenerovaná kůže písková
Doporučená cena s DPH 5 014 Kč 2 999 Kč40 % 2 479 Kč bez DPH
Množstevní slevyod 4 ks2 549 Kč2 107 Kčod 20 ks2 249 Kč1 859 Kč
Přeji si vynést do patra +100 Kč
U Vás do 5-10ti dnů podle rozvozu, k dispozici 4 ks.
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:čtvrtek 20.6
KódMaxim RSAZáruka2 rokyObjednací kódMaxim-CU RSA - Sedia rigenerato sabbia
Popis a parametry:
Celokožená jídelní židle pro náročné zákazníky. Tato židle se hodí zejména do interiérů, kde už je použitých materiálů a barev až dost! Také je vhodná, pokud chcete dosáhnout opravdu moderního interér...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Celokožená jídelní židle pro náročné zákazníky. Tato židle se hodí zejména do interiérů, kde už je použitých materiálů a barev až dost! Také je vhodná, pokud chcete dosáhnout opravdu moderního interéru ve starších budovách. Použití kůže v nábytku je tu déle než existující stavby. Je tudíž přijatelný pro stavby prvorepublikové i současné. Navíc její pohodlí hodnotíme 4 z 5ti bodů. Pokud si nejste jisti naším hodnocením, rádi vám židli zašleme zdarma na vyzkoušení.

Strukturu židle tvoří ocelová konstrukce potažená pěnovou výplní, která je následně očalouněna regenerovanou hovězí kůží. Regenerovaná kůže, je vyrobena 100% z hovězí kůže, spojená pryskyřičným pojivem. Povrch kůže je pak stříkám barvou na kůže, a nakonec konzervován tukem. Povch je pak sametově matný jako celistvá tvrdá kůže. Díky technoligii regenerace kůže, dosahujeme perfektní ceny, při zachování krásy a vůně koženého nábytku. Některé barvy mohou být podmíněny objenávkou min. 4ks.

Barva VýrobkuRSA - tvrdá regenerovaná kůže písková
Rozměr hloubka59
Ks V balení4
Rozměr šířka44
Rozměr výška90
Rozměr výška sed.46

Jídelní židle MaximJídelní židle Maxim získala svůj název pro maximální pohodlí, které vám poskytne. To je dané ergonomií sedáku a opěráku. Výplň tvoří tvarovaná, pařená buková překližka na kterou je nanesená slabší pěna a následně čalounění nespočtem možných materiálů. Celé čalounění spojuje dvojitý šev. Sedák je k ocelové konstrukci kotven na šesti bodech. To umožnuje neomezenou nosnost židle a díky tomu snese i postavení dospělého člověka na samotnou židli. Židle mají ocelovou kostru, která je bezezbytku čalouněná, což zjednodušuje kombinovatelnost s jinou barvou či materiálem v existujícím interiéru. Tenké, konické nožky jsou velmi elegatní a dodávají celé konstrukci lehkost. Židle Maxim mohou být čalouněné látkou, syntetickou kůží, pravou kůži měkčenou, ale také tvrdou regenerovanou kůží. Můžeme je očalounit také do materiálu, který si dodá sám zákazník - například stejný materiál jako je na sedací soupravě. V našem výběru naleznete ty nejžádanější čalounění již předdefinované, většinu dokonce skladem a můžete je tedy rovnou objednat. Pokud chcete najít jiný materiál či odstín, můžete se inspirovat materiály, na které odkazujeme výše. Následně nám můžete napsat požadavek na idpoint@idpoint.cz a my vám zvolenou variantu zobrazíme na webových stránkách pro snadné objednání. Židle Maxim je vhodná jak pro domácí použití, tak do komerčních prostor. Židle jsou stohovatelné a tak můžete třeba dva kusy dočasně používat jako němého sluhu a až při vetší návštevě použít vše. Pokud je židle čalouněná regenerovanou hovězí kůží, bude šev židle výrazný a vystouplý. Pro židle Maxim je díky nalepení čalounění na nosnou pěnu vhodné použít materiál, který se nešpiní vůbec, nebo je snadno otíratelný. My doporučujeme regenerované hovězí kůže označené jako RNE, RGR, RSA, RMA, RBI. Regenerovaná kůže nepotřebuje žádnou údržbu. Dále pak doporučujeme materiál Magnum se strukturou hladkou ozn. MAG nebo imitující lněnou látku, textil, označené kódem MTX. Materiál Magnum je téměř nezničitelný, nikdy se nerozpadá, je stále barevný, neabsorbuje jiná barviva látek. Rozměr židle - výška: 90cm, šířka: 44cm, výška sed.: 46cm, hloubka 59cm.

 

 

PopisMaximální pohodlí, čistý styl