Kožená jídelní židle Maxim-CU regenerovaná kůže šedá

-14 %
Kožená jídelní židle Maxim-CU
Barva Výrobku
RBI
RBI - tvrdá regenerovaná kůže bílá
RBI - tvrdá regenerovaná kůže bílá
RGR
RGR - tvrdá regenerovaná kůže šedá
RGR - tvrdá regenerovaná kůže šedá
RNE
RNE - tvrdá regenerovaná kůže černá
RNE - tvrdá regenerovaná kůže černá
RSA
RSA - tvrdá regenerovaná kůže písková
RSA - tvrdá regenerovaná kůže písková
Kožená jídelní židle Maxim-CU
Kožená jídelní židle Maxim-CU
Kožená jídelní židle Maxim-CU
Kožená jídelní židle Maxim-CU
Běžná cena 4 628 Kč
Vaše cena 3 999 Kč s DPH
U Vás do 5ti dnů
U Vás do 5ti dnů
100 Kč
s DPH
150 Kč
s DPH
Produkt nebyl hodnocen
Množstevní slevy
od 4 ks3 399 Kč2 809 Kč
od 20 ks2 999 Kč2 479 Kč
PopisObecně o židlíchPotřebuji poradit

Celokožená jídelní židle pro náročné zákazníky. Tato židle se hodí zejména do interiérů, kde už je použitých materiálů a barev až dost! Také je vhodná, pokud chcete dosáhnout opravdu moderního interéru ve starších budovách. Použití kůže v nábytku je tu déle než existující stavby. Je tudíž přijatelný pro stavby prvorepublikové i současné. Navíc její pohodlí hodnotíme 4 z 5ti bodů. Pokud si nejste jisti naším hodnocením, rádi vám židli zašleme zdarma na vyzkoušení.

Strukturu židle tvoří ocelová konstrukce potažená pěnovou výplní, která je následně očalouněna regenerovanou hovězí kůží. Regenerovaná kůže, je vyrobena 100% z hovězí kůže, spojená pryskyřičným pojivem. Povrch kůže je pak stříkám barvou na kůže, a nakonec konzervován tukem. Povch je pak sametově matný jako celistvá tvrdá kůže. Díky technoligii regenerace kůže, dosahujeme perfektní ceny, při zachování krásy a vůně koženého nábytku. Některé barvy mohou být podmíněny objenávkou min. 4ks.

Barva VýrobkuRGR - tvrdá regenerovaná kůže šedá
Hloubka59
Ks V balení4
Šířka44
Výška90
Výška sed.46
Záruka5 let

Jsme specialisté na jídelní židle. V České Republice jsme jich prodali více než 100.000ks. Nabízíme kuchyňské a jídelní židle vyrobené v Itálii. V Itálii se podílíme na jejich vývoji a výrobě. Jídelní židle a stoly, které najdete v naší nabídce, jsou selekcí toho nejlepšího a většinu z nich nikde jinde nekoupíte. Každá je jiná a originální. Jídelní židle IDPOINT máte možnost plně přizpůsobit vašim požadavků. Můžete si vybrat naprosto unikátní lakování, moření i čalounění. Některé modely jídelních židlí, vyrobíme pouze v limitované sérii, a váš interiér tak bude naprosto originální. Naše jídelní židle nepochází od komerčních značek, kde většinu ceny tvoří jejich nutně vysoká marže. Naše židle jsou z malých neznámých manufaktur, kde hlavní podíl na ceně nese kvalita zpracování a originalita.

Některé klasické tvary židlí se používají řadu let. Mnohé moderní jídelní židle jsou naopak originální. S postupem času se nabízí využití nových materiálů, především pak plastů, vhodných k výrobě skořepinových sedáků pro jídelní židle. Jde o polypropyleny, akryláty, polykarbonáty a jejich modifikace. Jsou projektovány designéry přímo v našem studiu pro mezinároní prodejní síť IDPOINT. Ve výběru najdete jídelní a kuchyňské židle dřevěné, kovové, kožené i židle z masivu.

Každá jídelní židle by měla být nejen pěkná, ale i příjemná na posezení. Mnohdy hraje roli i funkčnost, či nadstandardní provedení tuhosti. Tyto požadavky jsou kladeny především na židle do restaurací a veřejných prostor. Jídelní a kuchyňské židle prodáváme již od svého počátku a tak máme mnohaleté zkušenosti při jejich výběru. Objednejte si jídelní židli od nás a budete opravdu spokojeni. Po dohodě si židle můžete vyzkoušet i u vás doma a zdarma.

Kteroukoli jídelní židli nyní vyberete, nemůžete vybrat špatně. Všechny jídelní židle, které jsou v naší kolekci jsou něčím vyjímečné.

ZabalitVíce informací
Potřebuji poraditzavřít
Váš email:
Telefon:
Předmět:
Váš dotaz: