Moderní italská závěsná skříňka do koupelny s umyvadlem Jupiter-A-100 dekor mercur

Moderní italská závěsná skříňka do koupelny s umyvadlem Jupiter-A-100 dekor mercur
-12 %
Moderní italská závěsná skříňka do koupelny s umyvadlem Jupiter-A-100 dekor mercur
Moderní italská závěsná skříňka do koupelny s umyvadlem Jupiter-A-100 dekor mercur
Doporučená cena s DPH 12 688 Kč 11 169 Kč12 % 9 231 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +2 538 Kč
Přeji si vynést do patra +1 269 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódJupiter-A-100 MERZáruka2 rokyObjednací kód43 39 63 - S100
Popis a parametry:
Koupelnová skříňka Jupiter-A-100 je závěsná skříňka se zapuštěným keramickým umyvadlem a otvorem pro jeden kohoutek (baterii). Všechny hrany jsou naneseny PUR lepidlem, které je odolné vůči vlhkému pr...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Koupelnová skříňka Jupiter-A-100 je závěsná skříňka se zapuštěným keramickým umyvadlem a otvorem pro jeden kohoutek (baterii). Všechny hrany jsou naneseny PUR lepidlem, které je odolné vůči vlhkému prostředí. Zásuvky skříněk jsou kovové s plným výsuvem a tlumeným dověrem. Pohledové plochy jsou lakované čirým polyesterovým lakem s UV ochranou pro stabilitu barev.

Pro instalaci může být třeba asistence profesionálního instalatéra. Skříňka je dodávána v demontu s návodem pro snadné sestavení a samostatně baleným umyvadlem.

Barva Čelních plochMER
Barva KorpusuMER
Rozměr hloubka47
Ks V balení1
Produktová ŘadaJupiter
Rozměr šířka101
Rozměr výška53

Italské koupelny Basic
Italské koupelny Dama
Italské koupelny Hamburg
Italské koupelny Jupiter
Italské koupelny Start
Italské koupelny Steel
Italské koupelny Vitoria
Dovolujeme si Vám představit koupelnový nábytek vyrobený za použití odolných materiálů pro skříňky a kvalitní keramiky pro umyvadla, která jsou součástí dodávky. Naše nabídka koupelnového nábytku obsahuje několik modelových řad, které jsou svým designem a dekory shodné s obývacím nábytkem. Můžete tak propojit design nábytku ve více částech domu a zhodnotit tak více váš interiér. Pro koupelnový nábytek používáme vyšší řady kování.Hrany nábytku a materiál obecně je samozřejmě určený pro vhlké prostředí, jaké se nachází v koupelnách. Zásuvky jsou vyrobené z kvalitních plastů a lehkých slitin, posazené do celovýsuné mechaniky s tlumeným dověrem. Samozřejmostí jsou také kovové panty se snadným nastavením správné polohy dvířek. Pro instalaci vodovodních rozvodů může být třeba zavolat instalatéra, tyto služby neposkytujeme. Všechny pohledové plochy jsou opatřeny polyesterovým lakem s UV ochranou pro stabilitu barev stejně jako náš ostatní nábytek. Nábytek do koupelny je dodávan důsledně zabalený v demontu se samostatně zabaleným umyvadlem, s přehledným a snadným návodem na sestavení.

PopisKoupelnový nábytek - vyrobeno v Itálii