Moderní židle Harry s podnoží dub přírodní a sedák plast černý matný

Moderní židle Harry s podnoží dub přírodní a sedák plast černý matný
-23 %
Doporučená cena s DPH 5 593 Kč 4 299 Kč23 % 3 553 Kč bez DPH
Množstevní slevyod 4 ks4 213 Kč3 482 Kčod 8 ks4 084 Kč3 375 Kč
Přeji si spočítat montáž +559 Kč
Přeji si vynést do patra +112 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódHarry WRNA PNEZáruka2 rokyObjednací kódSedia Sider wood natur, sedile nero
Popis a parametry:
Každý z nás chce být individualitou a interiér ve kterém žijeme z nás tyto individuality utváří. Harry Bertoia designer minulého století to o lidech dobře věděl a proto navrhoval tak krásné a nadčasov...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Každý z nás chce být individualitou a interiér ve kterém žijeme z nás tyto individuality utváří. Harry Bertoia designer minulého století to o lidech dobře věděl a proto navrhoval tak krásné a nadčasové věci. Jednou z nich je i toto křeslo, které vám na fotografii ukazujeme i v originálním provedení. Inspirováni touto legendou jsme vytvořili repliku, která tvary odkazuje na původní křeslo. Přidali jsem nové materiály, výdrž a snadnou údržbu a výsledkem je toho křeslo, židle, kterou můžete díky odkazu na historii umístit objektech postavených před generacemi ale také v objektech zcela nových, čímž odkážete na hodnoty, kterých si vážíte.

Křeslo Harry se skvěle hodí ke stolům kulatým, oválným nebo stolům s centrální nohou či jinak odlehčenou podnoží. Podnož je jasanového dřeva, které je strukturou k nerozeznání od dubového. Podnož běžně lakujeme jen čirým lakem aby zůstala zachována celá krása dřeviny. Stejně tak můžeme dodat podnož hlazenou v surovém stavu, která pak vámi může být lehce přimořena npříklad přírodními oleji různých barev.

Židle je k vyzkoušení v našem prodejním skladu, většinou ihned k odběru, balena po dvou kusech. Zvlášt podnoží a sedáky pro snadný transport. Jejich spojení je pak velmi jednoduché.

Barva PodnožeWRNA - dřevodekor dub přírodní
Barva SedákuPNE - polypropylen černý
Popis