Moderní židle Harry s podnoží dub přírodní a sedák plast červený hedvábně matný

Moderní židle Harry s podnoží dub přírodní a sedák plast
-23 %
Moderní židle Harry s podnoží dub přírodní a sedák plast
Moderní židle Harry s podnoží dub přírodní a sedák plast
Moderní židle Harry s podnoží dub přírodní a sedák plast
Moderní židle Harry s podnoží dub přírodní a sedák plast
Moderní židle Harry s podnoží dub přírodní a sedák plast
Moderní židle Harry s podnoží dub přírodní a sedák plast
Moderní židle Harry s podnoží dub přírodní a sedák plast
Běžná cena s DPH 5 593 Kč 4 299 Kč 3 553 Kč bez DPH
Množstevní slevyod 4 ks4 213 Kč3 482 Kčod 8 ks4 084 Kč3 375 Kč
Přeji si spočítat montáž +559 Kč
Přeji si vynést do patra +112 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódHarry WRNA PROZáruka5 letObjednací kódSedia Sider wood natur, sedile rosso
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Každý z nás chce být individualitou a interiér ve kterém žijeme z nás tyto individuality utváří. Harry Bertoia designer minulého století to o lidech dobře věděl a proto navrhoval tak krásné a nadčasové věci. Jednou z nich je i toto křeslo, které vám na fotografii ukazujeme i v originálním provedení. Inspirováni touto legendou jsme vytvořili repliku, která tvary odkazuje na původní křeslo. Přidali jsem nové materiály, výdrž a snadnou údržbu a výsledkem je toho křeslo, židle, kterou můžete díky odkazu na historii umístit objektech postavených před generacemi ale také v objektech zcela nových, čímž odkážete na hodnoty, kterých si vážíte.

Křeslo Harry se skvěle hodí ke stolům kulatým, oválným nebo stolům s centrální nohou či jinak odlehčenou podnoží. Podnož je jasanového dřeva, které je strukturou k nerozeznání od dubového. Podnož běžně lakujeme jen čirým lakem aby zůstala zachována celá krása dřeviny. Stejně tak můžeme dodat podnož hlazenou v surovém stavu, která pak vámi může být lehce přimořena npříklad přírodními oleji různých barev.

Židle je k vyzkoušení v našem prodejním skladu, většinou ihned k odběru, balena po dvou kusech. Zvlášt podnoží a sedáky pro snadný transport. Jejich spojení je pak velmi jednoduché.

Barva PodnožeWRNA - dřevodekor dub přírodní
Barva SedákuPRO - polypropylen červený
Hloubka54
Šířka62
Výška84
Výška sed.46,5

Jsme specialisté na jídelní židle. V České Republice jsme jich prodali více než 100.000ks. Nabízíme kuchyňské a jídelní židle vyrobené v Itálii. V Itálii se podílíme na jejich vývoji a výrobě. Jídelní židle a stoly, které najdete v naší nabídce, jsou selekcí toho nejlepšího a většinu z nich nikde jinde nekoupíte. Každá je jiná a originální. Jídelní židle IDPOINT máte možnost plně přizpůsobit vašim požadavků. Můžete si vybrat naprosto unikátní lakování, moření i čalounění. Některé modely jídelních židlí, vyrobíme pouze v limitované sérii, a váš interiér tak bude naprosto originální. Naše jídelní židle nepochází od komerčních značek, kde většinu ceny tvoří jejich nutně vysoká marže. Naše židle jsou z malých neznámých manufaktur, kde hlavní podíl na ceně nese kvalita zpracování a originalita.

Některé klasické tvary židlí se používají řadu let. Mnohé moderní jídelní židle jsou naopak originální. S postupem času se nabízí využití nových materiálů, především pak plastů, vhodných k výrobě skořepinových sedáků pro jídelní židle. Jde o polypropyleny, akryláty, polykarbonáty a jejich modifikace. Jsou projektovány designéry přímo v našem studiu pro mezinároní prodejní síť IDPOINT. Ve výběru najdete jídelní a kuchyňské židle dřevěné, kovové, kožené i židle z masivu.

Každá jídelní židle by měla být nejen pěkná, ale i příjemná na posezení. Mnohdy hraje roli i funkčnost, či nadstandardní provedení tuhosti. Tyto požadavky jsou kladeny především na židle do restaurací a veřejných prostor. Jídelní a kuchyňské židle prodáváme již od svého počátku a tak máme mnohaleté zkušenosti při jejich výběru. Objednejte si jídelní židli od nás a budete opravdu spokojeni. Po dohodě si židle můžete vyzkoušet i u vás doma a zdarma.

Kteroukoli jídelní židli nyní vyberete, nemůžete vybrat špatně. Všechny jídelní židle, které jsou v naší kolekci jsou něčím vyjímečné.

Více informací »Zabalit
PopisObecně o židlích