Obývací sestava Infinity-Comp1

Obývací sestava Infinity-Comp1
-35 %
Obývací sestava Infinity-Comp1
Obývací sestava Infinity-Comp1
Doporučená cena s DPH 30 546 Kč 19 999 Kč35 % 16 528 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +4 582 Kč
Přeji si spočítat instalaci +15 273 Kč
Přeji si vynést do patra +1 527 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódInfinity-Comp1Záruka24 měsícůObjednací kódInfinity-Comp1
Popis a parametry:
Sestava skříněk Infinity. Sestavu můžete upravovat sami, výběrem samostatných skříněk zde: https://www.idpoint.cz/obyvaci-steny-infinity/ Sestava je tvořena 6ti díly. Spodní zásuvky, horní kostky s ...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Sestava skříněk Infinity. Sestavu můžete upravovat sami, výběrem samostatných skříněk zde: https://www.idpoint.cz/obyvaci-steny-infinity/

Sestava je tvořena 6ti díly. Spodní zásuvky, horní kostky s rámečkovými dvířky s možností volby pantů vlevo i vpravo v průběhu montáže a dvě vodorovné skříňky s možností volby dvířek sklopných nebo výklopných, v průběhu montáže. Sestavu je možné instalovat také zrcadlově.

Uvedené rozměry jsou orientační, závisí na umístění dílů při instalaci. Nábytek je dodávan v demontu, samostaně zabalené jsou všechny díly. Je použito kvalitní kovové kování. Pro lepší přehled možných instalací si můžete stáhnout celý katalog Infinity v záložce "Ke stažení".

 

Rozměr hloubka40
Rozměr šířka276
Hlavní barva výrobkuAgrilla - Mercure
Rozměr výška190
Produktová ŘadaInfinity

slide
slide
slide
slide
slide

SESTAV SI CO CHCEŠ !! VYOBRAZENÉ SESTAVY NEJSOU PEVNÉ. LISTUJ DÁL A ZJISTÍŠ, ŽE KAŽDOU SKŘÍŇKU LZE OBJEDNAT I SAMOSTATNĚ. NEJLÉPE VEZMI PASTELKY A PAPÍR A ZAČNÍ TVOŘIT SVOU VLASTNÍ KOMPOZICI. Katalog ke stažení

Obývací stěny Infinity jsou nejobsáhlejší sérii nábytku do obývacího pokoje co se barev a počtu jednotlivých skříněk týče.

Díky tomu si z této řady dokáže poskládat moderní obývací stěnu asi každý a věříme, že se díky tomu bude řada Infinity těšit veliké oblibě u zákazníků.

Najdete zde nepřeberné množství dekorů a rozměrů skříněk. V nabídce jsou dřevité dekory, lesklé dekory a dekory intertních materiálů. V kombinaci s bílým lesklým lakem bude váš obývací pokoj nadčasový a jistě ho ocení každá návštěva.

Ženy mají rády změny v interiéru. A není nic snazšího, než sestavou skříněk po pár letech zamíchat a vytvořit tak nový interiér, nebo tyto skladné skříňky použít jinde v domě a do obývacího pokoje objednat něco nového. Díky variabilitě a dobré ceně to bude vždy možnost.

Technické informace:  Všechny materiály jsou DTD 16mm silné, lakované nebo lamino podle dekoru samotného. Otevírání skříněk se provádí uchopením prsty, za samotnou hranu dvířek, což bohatě postačuje, pro použití v obývacím nábytku. V případě opačného názoru si může každý uživatel později doplnit o tip-on mechanismus, který zajistí odskok dvířek. Volba polohy pantů dvířek, je zvolena uživatelem při samotné montáži. Také instalace na stěnu je velmi jednoduchá, díky přiložené šabloně.

Více informací »Zabalit
PopisCo přínáší Infinity - obývací nábytekTechnické vlastnostiKe stažení