Obývací sestava Infinity-Comp15

Obývací sestava Infinity-Comp15
-28 %
Obývací sestava Infinity-Comp15
Obývací sestava Infinity-Comp15
Doporučená cena s DPH 25 054 Kč 17 999 Kč28 % 14 875 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +3 758 Kč
Přeji si spočítat instalaci +12 527 Kč
Přeji si vynést do patra +1 253 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódInfinity-Comp15Záruka24 měsícůObjednací kódInfinity-Comp15
Popis a parametry:
Sestava skříněk Infinity. Sestavu můžete upravovat sami, výběrem samostatných skříněk zde: https://www.idpoint.cz/obyvaci-steny-infinity/ Sestava je tvořena 6ti díly. Spodní zásuvkový díl, police T,...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Sestava skříněk Infinity. Sestavu můžete upravovat sami, výběrem samostatných skříněk zde: https://www.idpoint.cz/obyvaci-steny-infinity/

Sestava je tvořena 6ti díly. Spodní zásuvkový díl, police T, menší vodorovný díl se klopnými dvířky, dvě kostky s dvířky a vodorovná police.

U skříněk s dvířky si při sestavení vždy můžete vybrat, zdali umístíte panty vlevo nebo vpravo. U svislích skříněk, umístíte panty nahoru nebo dolů, pro výklop nebo sklop.

Uvedené rozměry jsou orientační, závisí na umístění dílů při instalaci. Nábytek je dodávan v demontu, samostaně zabalené jsou všechny díly. Je použito kvalitní kovové kování. Pro lepší přehled možných instalací si můžete stáhnout celý katalog Infinity v záložce "Ke stažení".

 

Rozměr hloubka40
Rozměr šířka276
Hlavní barva výrobkuArdesia, Piombo
Rozměr výška190
Produktová ŘadaInfinity

slide
slide
slide
slide
slide

SESTAV SI CO CHCEŠ !! VYOBRAZENÉ SESTAVY NEJSOU PEVNÉ. LISTUJ DÁL A ZJISTÍŠ, ŽE KAŽDOU SKŘÍŇKU LZE OBJEDNAT I SAMOSTATNĚ. NEJLÉPE VEZMI PASTELKY A PAPÍR A ZAČNÍ TVOŘIT SVOU VLASTNÍ KOMPOZICI. Katalog ke stažení

Obývací stěny Infinity jsou nejobsáhlejší sérii nábytku do obývacího pokoje co se barev a počtu jednotlivých skříněk týče.

Díky tomu si z této řady dokáže poskládat moderní obývací stěnu asi každý a věříme, že se díky tomu bude řada Infinity těšit veliké oblibě u zákazníků.

Najdete zde nepřeberné množství dekorů a rozměrů skříněk. V nabídce jsou dřevité dekory, lesklé dekory a dekory intertních materiálů. V kombinaci s bílým lesklým lakem bude váš obývací pokoj nadčasový a jistě ho ocení každá návštěva.

Ženy mají rády změny v interiéru. A není nic snazšího, než sestavou skříněk po pár letech zamíchat a vytvořit tak nový interiér, nebo tyto skladné skříňky použít jinde v domě a do obývacího pokoje objednat něco nového. Díky variabilitě a dobré ceně to bude vždy možnost.

Technické informace:  Všechny materiály jsou DTD 16mm silné, lakované nebo lamino podle dekoru samotného. Otevírání skříněk se provádí uchopením prsty, za samotnou hranu dvířek, což bohatě postačuje, pro použití v obývacím nábytku. V případě opačného názoru si může každý uživatel později doplnit o tip-on mechanismus, který zajistí odskok dvířek. Volba polohy pantů dvířek, je zvolena uživatelem při samotné montáži. Také instalace na stěnu je velmi jednoduchá, díky přiložené šabloně.

Více informací »Zabalit
PopisCo přínáší Infinity - obývací nábytekTechnické vlastnostiKe stažení