Obývací sestava Infinity-Comp8

Obývací sestava Infinity-Comp8
-22 %
Obývací sestava Infinity-Comp8
Obývací sestava Infinity-Comp8
Doporučená cena s DPH 25 671 Kč 19 999 Kč22 % 16 528 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +3 851 Kč
Přeji si spočítat instalaci +12 836 Kč
Přeji si vynést do patra +1 284 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódInfinity-Comp8Záruka24 měsícůObjednací kódInfinity-Comp8
Popis a parametry:
Sestava skříněk Infinity. Sestavu můžete upravovat sami, výběrem samostatných skříněk zde: https://www.idpoint.cz/obyvaci-steny-infinity/ Sestava je tvořena 5ti díly. Spodní zásuvková skříň, vysoká ...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Sestava skříněk Infinity. Sestavu můžete upravovat sami, výběrem samostatných skříněk zde: https://www.idpoint.cz/obyvaci-steny-infinity/

Sestava je tvořena 5ti díly. Spodní zásuvková skříň, vysoká dvířková, svislá závěsná s dvířky, vodorovná s výklopem a otevřená police.

U skříněk s dvířky si při sestavení vždy můžete vybrat, zdali umístíte panty vlevo nebo vpravo. U svislích skříněk, umístíte panty nahoru nebo dolů, pro výklop nebo sklop.

Uvedené rozměry jsou orientační, závisí na umístění dílů při instalaci. Nábytek je dodávan v demontu, samostaně zabalené jsou všechny díly. Je použito kvalitní kovové kování. Pro lepší přehled možných instalací si můžete stáhnout celý katalog Infinity v záložce "Ke stažení".

 

Rozměr hloubka40
Rozměr šířka272
Hlavní barva výrobkuArgilla, Bronzo, Mercure
Rozměr výška186
Produktová ŘadaInfinity

slide
slide
slide
slide
slide

SESTAV SI CO CHCEŠ !! VYOBRAZENÉ SESTAVY NEJSOU PEVNÉ. LISTUJ DÁL A ZJISTÍŠ, ŽE KAŽDOU SKŘÍŇKU LZE OBJEDNAT I SAMOSTATNĚ. NEJLÉPE VEZMI PASTELKY A PAPÍR A ZAČNÍ TVOŘIT SVOU VLASTNÍ KOMPOZICI. Katalog ke stažení

Obývací stěny Infinity jsou nejobsáhlejší sérii nábytku do obývacího pokoje co se barev a počtu jednotlivých skříněk týče.

Díky tomu si z této řady dokáže poskládat moderní obývací stěnu asi každý a věříme, že se díky tomu bude řada Infinity těšit veliké oblibě u zákazníků.

Najdete zde nepřeberné množství dekorů a rozměrů skříněk. V nabídce jsou dřevité dekory, lesklé dekory a dekory intertních materiálů. V kombinaci s bílým lesklým lakem bude váš obývací pokoj nadčasový a jistě ho ocení každá návštěva.

Ženy mají rády změny v interiéru. A není nic snazšího, než sestavou skříněk po pár letech zamíchat a vytvořit tak nový interiér, nebo tyto skladné skříňky použít jinde v domě a do obývacího pokoje objednat něco nového. Díky variabilitě a dobré ceně to bude vždy možnost.

Technické informace:  Všechny materiály jsou DTD 16mm silné, lakované nebo lamino podle dekoru samotného. Otevírání skříněk se provádí uchopením prsty, za samotnou hranu dvířek, což bohatě postačuje, pro použití v obývacím nábytku. V případě opačného názoru si může každý uživatel později doplnit o tip-on mechanismus, který zajistí odskok dvířek. Volba polohy pantů dvířek, je zvolena uživatelem při samotné montáži. Také instalace na stěnu je velmi jednoduchá, díky přiložené šabloně.

Více informací »Zabalit
PopisCo přínáší Infinity - obývací nábytekTechnické vlastnostiKe stažení