Sedací souprava London-258 béžová látka Scoop 7

Sedací souprava London-258 béžová látka Scoop 7
Sedací souprava London-258 béžová látka Scoop 7
Sedací souprava London-258 béžová látka Scoop 7
Doporučená cena s DPH 103 531 Kč 83 861 Kč19 % 69 306 Kč bez DPH
Přeji si spočítat instalaci +5 177 Kč
Přeji si vynést do patra +2 071 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódLondon-258 SC07Záruka10 let
Popis a parametry:
Sedací souprava London-258 z dílny italských specialistů na sedací soupravy Rosini divani nabízí fantastické pohodlí díky opěrákům, které jsou naplněné prachovým peřím. Navíc má polohovatelné područky...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Sedací souprava London-258 z dílny italských specialistů na sedací soupravy Rosini divani nabízí fantastické pohodlí díky opěrákům, které jsou naplněné prachovým peřím. Navíc má polohovatelné područky, takže posezení na této sedací soupravě bude skvělé.

Celá sedací souprava má  snímatelný a pratelný potah, což jistě ocení hlavně rodiny s dětmi. Výhodou je také to, že si k sedací soupravě můžete dokoupit druhý (nebo i třetí) originální potah, třeba i v jiné látce a barvě a máte tak možnost sedací soupravu čas od času obléknout do nového. A nebo prostě nemusíte čekat, až špinavý potah uschne...

Kostra sedací soupravy je vyrobena z pravého dřeva, díky tomu můžeme na kostrukční pevnost poskytovat 10ti letou záruku a se sedací soupravou je možné lépe manipulovat, protože není extra těžká.

Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanové pěny o  hustotě 35kg/m³ a pěna je vyztužena akrylovými vlákny. Područky jsou také pěnové, ze směsi polyuretanových pěn různých hustot. Opěráky mají kostru z polyuretanové pěny  o hustotě 21kg/m³, zbytek opěráku je vyplněn prachových peřím.

K sedací soupravě London je možné doobjednat hlavové opěráky, které jsou výškově nastavitelné, jako je vidět na detailní fotce ve fotogalerii.

Barva VýrobkuSC07 - látka Scoop béžová
Hloubka94
Šířka258
Výška86
Výška sed.45
Popis