Sedací souprava Nevers-263

Sedací souprava Nevers-263
-38 %
Sedací souprava Nevers-263
Sedací souprava Nevers-263
Sedací souprava Nevers-263
Sedací souprava Nevers-263
Sedací souprava Nevers-263
Doporučená cena s DPH 88 536 Kč 54 892 Kč38 % 45 366 Kč bez DPH
Přeji si spočítat instalaci +4 427 Kč
Přeji si vynést do patra +1 771 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódNevers-263 ANT FL403Záruka2 roky
Popis a parametry:
Sedací souprava Nevers-263 přináší nový standard v pohodlí a relaxaci spojený se skvělým designem a propracovanými detaily. Navíc kombinovaný se snímatelným a pratelným čalouněním! Sedací souprava N...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Sedací souprava Nevers-263 přináší nový standard v pohodlí a relaxaci spojený se skvělým designem a propracovanými detaily. Navíc kombinovaný se snímatelným a pratelným čalouněním!

Sedací souprava Nevers má polohovatelná hlavové opěrky, takže celková výška sedací soupravy se sklopenými opěrkami je 83cm a s vyklopenými opěrkami hlavy je 107cm. 

Výška sedu od země je 45cm, šířka područek 26cm.

Součástí této sedací soupravy jsou výsuvné sedáky. Můžete si tedy večer u televize udělat fantastické pohodlí a proměnit vaši krásnou sedací soupravu v relaxační místo. Sedáky jdou vysunout o 38cm a díky tomu se vám napolohuje i zádová opěrka.

Rám sedací soupravy je vyroben z pravého dřeva, díky tomu můžeme na naše sedací soupravy poskytnout záruku 10 let na konstrukční pevnost. Navíc je díky tomu sedací souprava i lehká a je možné s ní manipulovat.

Rozměr šířka263
Rozměr hloubka165
Rozměr výška83
Barva PodnožeANT - antracitový lak
Barva SedákuFL403 - látka Flash hnědá

Sedačky se snímatelnám a pratelným potahem
Sedačky se snímatelnám a pratelným potahem 1
Nesmrtelná klasika Navona sofa
Víte za co platíte?!
Sedací soupravy se snímatelným a pratelným potahem.
Sedací souprava London do volného prostoru

Sedací soupravy vyrábíme vždy na míru zákazníkovi. Zobrazené produkty jsou příkladem, pro představu o ceně, materiálech, designu. Sedací soupravy neobsahují dřevotřísku, pouze kvalitní dřevo a překližku. To je zárukou výdrže konstrukce, stejně jako kvalitní pěny. Jako čalounění může být použita kůže ale zejména snímatelné a pratelné potahy z kvalitních látek. Doporučujeme stažení katalogů pro lepší představu o možnostech.

Sedací soupravy se pro IDPOINT vyrábějí v Toskánsku, v zemi skvělých pochutin a krásné přírody. Život mezi těmito skvělými dary přírody přenášejí naši kolegové z výroby také do našich sedacích souprav. Pro sedací soupravy, křesla a doplňky, které pro nás vyrábějí, používají jen ušlechtilé materiály, které do této třídy výrobků patří. Aplikují do výroby letité poznatky a přání zákazníků, a tak například vyřešili stálé dilema, jestli je lepším čalouněním pro sedací soupravy látka nebo kůže. Všechny látkové potahy jsou nyní plně snímatelné a pratelné! I když kožené čalounění má nenahraditelnou vůni a přidanou hodnotu luxusnějšího dojmu. Ale s koupí dvou různých snímatelných potahů na naše sedací soupravy budete mít jinou sedačku třeba každý měsíc. Možnost vlastního potahu je u nás samozřejmostí.

Dozvědět se více...

Nabízíme stále moderní design italských sedacích souprav se zárukou 10let. Naše sedací soupravy jsou kompromisem mezi dobrou cenou, kvalitou zpracování a výdrží sedací soupravy. Snažíme se, aby sedací soupravy neměly zbytečně mnoho mechanických částí. Z praxe užívání všech známých i neznámých značek víme, co je na sedací soupravě opravdu důležité, co vydží a co se může pokazit. Specializujeme se na kožené sedací soupravy a sedací soupravy s plně snímatelným potahem, který lze prát v pračce. Pro sedací soupravy používáme výhradně kombinaci osvědčených kvalitních PUR pěn a případně kachního peří. V závisloti na modelu sedací soupravy obsahují některé také ocelové přužiny v taštičkách. Sedací soupravy dodáme až do vašeho domu s garancí na konstrukční pevnost po dobu 10ti let.

Dozvědet se ještě více...

Proč jsou naše sedačky lehké? To je prosté. Do kvatliní sedací soupravy nepatří žádná dřevotříska! Dřevotřískové desky jsou extrémě těžké a mají v konstrukcích mnohem menší životnost. Naše sedací soupravy obsahují jen lipové dřevo a topolovou překližku, pružné gumotextilní lamely, a kvalitní pěny. Váží až o 40% měně. Váha je velmi důležitá. Až budete chtít svou dřevotřískovou nádheru přečalounit zjistíte, že manipulace je tak náročná a drahá, že ji raději vyhodíte. Sedací souprava s celosnímatelným a pratelným potahem je to vůbec nejlepší řešení. Už při objednání sedačky se může vyplatit objednat potahy rovnou dvakrát. A klidně pokaždé v jiné barvě. Střídat čalounění pak můžete bežně, jako na povlečení na posteli. Navíc se snímatelným potahem máte vlastně v ruce svůj střih a každý dobrý čalouník vám tak může ušít potahy vlastní.

Na co si ještě dát pozor...

Pokud kupujete sedací soupravu například 270cm dlouhou a její cena je řekněme do 40tis Kč, musíte počítat s tím, že si kupujete opravdu levnou věc. Do útrob takového výrobku se raději nikdy nedívejte. Je to samá neopracovaná, odpařující se dřevotříska, levné pěny, potahové látky bez možnosti sejmutí, nebo levné PU koženky. Většinou jsou i pěnové polštáře díky čalounění v celku, pevnou součástí sedací soupravy. Taková sedací souprava má po maximálně pěti letech svůj život za sebou a Vy budete muset vytáhnou další finance, protože její renovace se nevyplatí. Pěkná byla jen v letáku nebo supermarketu.

Více informací »Zabalit
PopisKvalitní sedací soupravy RosiniO našich sedačkáchKe stažení