Skříňka do koupelny s umyvadlem Start-120 bílý lesklý lak. Italský nábytek

Obrázek
-18 %
Doporučená cena s DPH 18 293 Kč 14 999 Kč18 % 12 396 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +3 659 Kč
Přeji si vynést do patra +1 829 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódStart-120 LBIZáruka2 rokyObjednací kód49 90 06 - T120
Popis a parametry:
Koupelnová skříňka Start-120 je volně stojící skříňka se zapuštěným dvojitým, keramickým umyvadlem a otvorem pro dva kohoutky (baterie). Všechny hrany jsou naneseny PUR lepidlem, které je odolné vůči ...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Koupelnová skříňka Start-120 je volně stojící skříňka se zapuštěným dvojitým, keramickým umyvadlem a otvorem pro dva kohoutky (baterie). Všechny hrany jsou naneseny PUR lepidlem, které je odolné vůči vlhkému prostředí. Zásuvky skříněk jsou kovové s plným výsuvem a tlumeným dověrem. Pohledové plochy jsou lakované čirým polyesterovým lakem s UV ochranou pro stabilitu barev.

Pro instalaci může být třeba asistence profesionálního instalatéra. Skříňka je dodávána v demontu s návodem pro snadné sestavení a samostatně baleným umyvadlem.

Barva Čelních plochLBI - lak lesklý bílý
Barva KorpusuLBI - lak lesklý bílý
Rozměr hloubka45
Ks V balení1
Produktová ŘadaStart
Rozměr šířka120
Rozměr výška85

Italské koupelny Basic
Italské koupelny Dama
Italské koupelny Hamburg
Italské koupelny Jupiter
Italské koupelny Start
Italské koupelny Steel
Italské koupelny Vitoria
Dovolujeme si Vám představit koupelnový nábytek vyrobený za použití odolných materiálů pro skříňky a kvalitní keramiky pro umyvadla, která jsou součástí dodávky. Naše nabídka koupelnového nábytku obsahuje několik modelových řad, které jsou svým designem a dekory shodné s obývacím nábytkem. Můžete tak propojit design nábytku ve více částech domu a zhodnotit tak více váš interiér. Pro koupelnový nábytek používáme vyšší řady kování.Hrany nábytku a materiál obecně je samozřejmě určený pro vhlké prostředí, jaké se nachází v koupelnách. Zásuvky jsou vyrobené z kvalitních plastů a lehkých slitin, posazené do celovýsuné mechaniky s tlumeným dověrem. Samozřejmostí jsou také kovové panty se snadným nastavením správné polohy dvířek. Pro instalaci vodovodních rozvodů může být třeba zavolat instalatéra, tyto služby neposkytujeme. Všechny pohledové plochy jsou opatřeny polyesterovým lakem s UV ochranou pro stabilitu barev stejně jako náš ostatní nábytek. Nábytek do koupelny je dodávan důsledně zabalený v demontu se samostatně zabaleným umyvadlem, s přehledným a snadným návodem na sestavení.

PopisKoupelnový nábytek - vyrobeno v Itálii