TV skříňka Dama-TV2 RSA dub samoa

TV skříňka Dama-TV2 RSA dub samoa
-18 %
TV skříňka Dama-TV2 RSA dub samoa
TV skříňka Dama-TV2 RSA dub samoa
TV skříňka Dama-TV2 RSA dub samoa
TV skříňka Dama-TV2 RSA dub samoa
Doporučená cena s DPH 10 368 Kč 8 499 Kč18 % 7 024 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 037 Kč
Přeji si vynést do patra +207 Kč
U Vás do 5-10ti dnů podle rozvozu, k dispozici 1 ks.
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:čtvrtek 20.6
KódDama-TV2 RSAZáruka2 rokyObjednací kód20 15 08 - 02
Popis a parametry:
Větší skříňka pod televizi z řady obývacího nábytku Dama v provedení dub samoa. TV skříňka má dvoje dvířka na stranách, ve střední části je 1 zásuvka a otevřený prostor, ve kterém je skleněná polička....Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Větší skříňka pod televizi z řady obývacího nábytku Dama v provedení dub samoa. TV skříňka má dvoje dvířka na stranách, ve střední části je 1 zásuvka a otevřený prostor, ve kterém je skleněná polička. Ve vnitřním prostoru části s dvířky je jedna lamino police. Otevřená skříňka je vidět ve fotogalerii. Dvířka jsou z materiálu, který má kombinovanou sílu 16 a 22mm. Dvířka i zásuvky se otevírají pomocí přesahu čílka přes korpus.

Rozměr hloubka43
Rozměr šířka181
Rozměr výška57
Barva VýrobkuRSA - tvrdá regenerovaná kůže písková
Produktová ŘadaDama
slide
slide
slide
slide
slide
Série obývacího nábytku Dama je velmi populární díky plasticitě dvířek. Kdo má rád reliéfní tvat dvířek, něco jiného než je vše ostatní, zvolí skříňky Dama. Korpusy i dvířka jsou ve stejném lakovaném dekoru, nebo dřevodekoru dub sonoma nebo jinak zvaný dub bardolino přírodní. Skříňky jsou baleny ve 2 až 3 kartonech v demontu, pro snazší a bezpečnou manipulaci. Balení obsahuje podrobný návod na sestavení, díky kterému nábytek sestaví i laik. Nábytek můžete doplnit také vhodný stolem, židlí a konferenčním stolkem ve stejném dekoru.
PopisObývací nábytek DamaKe stažení