Vnitřní osvětlení Amalfi-Z2

Vnitřní osvětlení Amalfi-Z2
-8 %
Doporučená cena s DPH 2 324 Kč 2 138 Kč8 % 1 767 Kč bez DPH
Přeji si spočítat instalaci +116 Kč
Přeji si vynést do patra +46,5 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódAmalfi-Z2Záruka2 rokyObjednací kód70 01 20-42
Popis a parametry:
Vnitřní dvě neonová osvětlení pro polici  Amalfi-Y-140. Instalace osvětlení znamená instalaci na nábytek. Nezahrnuje elektroinstalaci (přivedení el.proudu ke zdroji).Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení
Vnitřní dvě neonová osvětlení pro polici  Amalfi-Y-140. Instalace osvětlení znamená instalaci na nábytek. Nezahrnuje elektroinstalaci (přivedení el.proudu ke zdroji).
Produktová ŘadaAmalfi

Obývací stěny Amalfi
Obývací stěny Amalfi
Obývací stěny Amalfi
Obývací stěny Amalfi
Obývací stěny Amalfi

Bílá lesklá zůstává cenově nejvýhodnější. I když další dekory jsou dražší je pro ně použito lepší kování a vyšší přidaná hodnota díky individuálnímu zpracování. Můžete žádat také váš specifický dekor ale také individualizace rozměru nábytku je možná.

Komody Amalfi - variantu LBI, bílá vysoký lesk, vyrábíme sériově v Itálii, ostatní dekory jsou vyrobeny v ČR z materiálu MDF akryl hluboký lesk nebo hedvábný mat. Akrylové desky mají ten nejušlechtilejší povrch ihned za extra drahým plným lakem. Akrylové povrchy jsou však v běžném použití odolnější než lakované plochy. Hraněno laserovou hranou bez viditelného přechodu plochy a hrany.

Rozměr všech komod v sérii Amalfi dokážeme přizpůsobit na vaše přání v rámci technických možností materiálů a kování. S dotazy na jiný materiál a rozměr se na nás obraťte kdykoliv telefonicky nebo e-mailem.

PopisSérie Amalfi