Vnitřní osvětlení Xaos-Light RGB

Vnitřní osvětlení Xaos-Light RGB
-12 %
Doporučená cena s DPH 4 590 Kč 4 023 Kč12 % 3 325 Kč bez DPH
Přeji si spočítat instalaci +229 Kč
Přeji si vynést do patra +91,8 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódXaos-Light RGBZáruka2 rokyObjednací kód70 00 00 - 911
Popis a parametry:
Vnitřní osvětlení Xaos je možné objednat jako doplněk k vitríně Xaos-VET, nebo pro TV skříňky Xaos-TV1 a Xaos-TV2. Jedná se o osvětelní skleněných polic.Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Vnitřní osvětlení Xaos je možné objednat jako doplněk k vitríně Xaos-VET, nebo pro TV skříňky Xaos-TV1 a Xaos-TV2. Jedná se o osvětelní skleněných polic.

Barva VýrobkuRGB - RGB osvětlení
Produktová ŘadaXaos

Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací pokoje Xaos nabízejí naprosto jedinečný design čelních ploch. Dekor, který je pro tuto řadu moderních obývacích pokojů použitý pochází z dílny italských návrhářů. Barevné varianty bílá, béžová a šedá padnou do každého interiéru.

Ve stejném designu tato modelová řada nabízí i jídelní stoly a kafé stolek, takže dokážeme perfektně sladit jeden velký obývací prostor, jehož součástí je i jídelna.

Pokud vás tato řada zaujala, můžete vybírat i nábytek do dalších místností - ve stejném designu je totiž v nabídce i vybavení ložnice - ložnice Xaos.

Korpusy i čelní plochy jsou vyrobeny ze 16mm silného materiálu. Efekt plasticity motivu je dosažen více vrstvým sítotiskem a stínováním. Reliéf je hmatatelný dotykem jen velmi mírně, nebrání nijak údržbě. Plochy s dekorem jsou navrch oštřeny polyesterovým lakem pro otěruvzdornost a UV stabilitu barev. Otevírání všech prvků je umožněno drobným přesahem hran dvířek, přes okraje korpusů. Dna skříněk jsou osazeny plastovou nožkou na více bodech, které jsou hladké pro snadné posunování po podlaze. (nožky není vždy nutno instalovat). Nožky můžete snadno vyměnit za jiné vyšší, které kupříkladu již v interiéru máte, aby bylo dosaženo propojení designu interiéru ve více prvcích.

PopisSérie Xaos