Italská závěsná skříňka do koupelny Start-BC bílý lesklý lak

Obrázek
-20 %
Doporučená cena s DPH 5 017 Kč 3 999 Kč20 % 3 305 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 003 Kč
Přeji si vynést do patra +502 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódStart-BC LBIZáruka2 rokyObjednací kód49 90 06 - 10
Popis a parametry:
Koupelnová skříňka Start-BC je závěsná skříňka s vnitřními poličkami, která perfektně poslouží jako uzavřené uložné prostory ve vaší koupelně. Všechny hrany jsou naneseny PUR lepidlem, které je odolné...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Koupelnová skříňka Start-BC je závěsná skříňka s vnitřními poličkami, která perfektně poslouží jako uzavřené uložné prostory ve vaší koupelně. Všechny hrany jsou naneseny PUR lepidlem, které je odolné vůči vlhkému prostředí. Dvířka mají panty s tlumeným dověrem. Pohledové plochy jsou lakované čirým polyesterovým lakem s UV ochranou pro stabilitu barev.

Skříňka je dodávána v demontu s návodem pro snadné sestavení.

Barva Čelních plochLBI - lak lesklý bílý
Barva KorpusuLBI - lak lesklý bílý
Rozměr hloubka26
Ks V balení1
Produktová ŘadaStart
Rozměr šířka25
Rozměr výška138

Italské koupelny Basic
Italské koupelny Dama
Italské koupelny Hamburg
Italské koupelny Jupiter
Italské koupelny Start
Italské koupelny Steel
Italské koupelny Vitoria
Dovolujeme si Vám představit koupelnový nábytek vyrobený za použití odolných materiálů pro skříňky a kvalitní keramiky pro umyvadla, která jsou součástí dodávky. Naše nabídka koupelnového nábytku obsahuje několik modelových řad, které jsou svým designem a dekory shodné s obývacím nábytkem. Můžete tak propojit design nábytku ve více částech domu a zhodnotit tak více váš interiér. Pro koupelnový nábytek používáme vyšší řady kování.Hrany nábytku a materiál obecně je samozřejmě určený pro vhlké prostředí, jaké se nachází v koupelnách. Zásuvky jsou vyrobené z kvalitních plastů a lehkých slitin, posazené do celovýsuné mechaniky s tlumeným dověrem. Samozřejmostí jsou také kovové panty se snadným nastavením správné polohy dvířek. Pro instalaci vodovodních rozvodů může být třeba zavolat instalatéra, tyto služby neposkytujeme. Všechny pohledové plochy jsou opatřeny polyesterovým lakem s UV ochranou pro stabilitu barev stejně jako náš ostatní nábytek. Nábytek do koupelny je dodávan důsledně zabalený v demontu se samostatně zabaleným umyvadlem, s přehledným a snadným návodem na sestavení.

PopisKoupelnový nábytek - vyrobeno v Itálii