Závěsná skříňka Infinity-A různé barvy skříňka čtvercová

Závěsná skříňka Infinity-A různé barvy skříňka čtvercová
-60 %
Závěsná skříňka Infinity-A různé barvy skříňka čtvercová
Závěsná skříňka Infinity-A různé barvy skříňka čtvercová
Doporučená cena s DPH 2 967 Kč 1 199 Kč60 % 991 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +445 Kč
Přeji si spočítat instalaci +1 483 Kč
Přeji si vynést do patra +148 Kč
U Vás do 5-10ti dnů podle rozvozu, k dispozici 5 ks.
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:čtvrtek 20.6
KódInfinity-A LGRZáruka2 rokyObjednací kód40 23 88 - 81
Popis a parametry:
Závěsná skříňka Infinity-A je základním prvkem pro většinu obývacích sestav. Tato "kostička" má jedna otevírací dvířka a nabízí dostatek uložného prostoru. Vnitřní prostor je rozdělen jednou lamino po...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Závěsná skříňka Infinity-A je základním prvkem pro většinu obývacích sestav. Tato "kostička" má jedna otevírací dvířka a nabízí dostatek uložného prostoru. Vnitřní prostor je rozdělen jednou lamino poličkou. Korpus i dvířka jsou z 16mm silného materiálu, který je pohledový ze všech stran skříňky. Při montáži si určíte umístění dvířek vpravo nebo vlevo. Pro snadnou polohu vrtání kotvení na zeď, slouží úžasná, přiložená šablona.

Rozměr hloubka30
Rozměr šířka55
Hlavní barva výrobkuŠedá lesklá
Rozměr výška50
Produktová ŘadaInfinity

slide
slide
slide
slide
slide

SESTAV SI CO CHCEŠ !! VYOBRAZENÉ SESTAVY NEJSOU PEVNÉ. LISTUJ DÁL A ZJISTÍŠ, ŽE KAŽDOU SKŘÍŇKU LZE OBJEDNAT I SAMOSTATNĚ. NEJLÉPE VEZMI PASTELKY A PAPÍR A ZAČNÍ TVOŘIT SVOU VLASTNÍ KOMPOZICI. Katalog ke stažení

Obývací stěny Infinity jsou nejobsáhlejší sérii nábytku do obývacího pokoje co se barev a počtu jednotlivých skříněk týče.

Díky tomu si z této řady dokáže poskládat moderní obývací stěnu asi každý a věříme, že se díky tomu bude řada Infinity těšit veliké oblibě u zákazníků.

Najdete zde nepřeberné množství dekorů a rozměrů skříněk. V nabídce jsou dřevité dekory, lesklé dekory a dekory intertních materiálů. V kombinaci s bílým lesklým lakem bude váš obývací pokoj nadčasový a jistě ho ocení každá návštěva.

Ženy mají rády změny v interiéru. A není nic snazšího, než sestavou skříněk po pár letech zamíchat a vytvořit tak nový interiér, nebo tyto skladné skříňky použít jinde v domě a do obývacího pokoje objednat něco nového. Díky variabilitě a dobré ceně to bude vždy možnost.

Technické informace:  Všechny materiály jsou DTD 16mm silné, lakované nebo lamino podle dekoru samotného. Otevírání skříněk se provádí uchopením prsty, za samotnou hranu dvířek, což bohatě postačuje, pro použití v obývacím nábytku. V případě opačného názoru si může každý uživatel později doplnit o tip-on mechanismus, který zajistí odskok dvířek. Volba polohy pantů dvířek, je zvolena uživatelem při samotné montáži. Také instalace na stěnu je velmi jednoduchá, díky přiložené šabloně.

Více informací »Zabalit
PopisCo přínáší Infinity - obývací nábytekTechnické vlastnostiKe stažení